
Když jsme poprvní slyšel z fošny BROKEN BONES-DECAPITATED ještě za komančů, byl jsem z toho úplně hotovej. To byl zážitek. DISCHARGE jem slyšel až o spoustu let později a až na to metalové období taky super.
moc dobrá kapela ale nejlepší sou podlě mě první CD realities of war

nebo existovala?

karel2: proc bych to delala?!
Aha sorry, Discharge taky existuje kazdopadne DischargeR je skins kapela.

KinderPunk: jo jasně skin kapelu di se zastřelit

Ale asi myslíš holandskou skins kapelu, ze?

Ja znam jedine Discharger, tak jestli je ,,Discharge" nejaka kapela, tak tu neznam, kazdopadne DISCHARGER bych poslouchala pořád :-) Celý album Our Hate Is Justified znam nazpamet, chce to zmenu
A co takhle Battalion of saints ? znáte ?

legion82: jj,koukni na to http://i179.photobucket.com/albums/w320/disstanda666/LETAK.jpg uz se tesim 
.jpg)
lipan - jj to jo no ale co i to se obcas stane kdyby se na 007 nemuselo končit tak brzo tak se hrát mohlo

legion82: no jasny.tak sem se nemylil..
jenom skoda ze neprijeli fleas and lice..
.jpg)
lipan: jasan byl sem tam s čezim

legion82: hele nebyl s nahodou v nedeli na 007 na mouth sewn down..?
.jpg)
lipan - mau maus sou hodně dobrý škoda jen že se od nich nedá sehnat víc věcí za desku mau maus by kámoš rajče zabíjel :D

a co rikate na mau maus?mne se libej a taky se po rozpadu nedali znovu dohromady takze to je opravdova legenda pro mne.

Všivák: ano to je

discharge je hodně dobrá kapela

lipan:už máš tam meila

karel2: tak se vozvi na mil pan.lipan@seznam.cz
jo jestli si z prahy tak se dohodnem ze ti to nak nekde normalne ptredam ajestli ne tak mi posli dvd a ja ti to potom vodeslu nazpatek.....ale vozvi se na mail...

lipan: jo jestli by to šlo vypálit to by bylo moc fajn,jo knihu sem našel ale j v angličtině tak že to neni pro mně

no tam mas asi 30kapel druhy vlny........kazda ma p jednom songu a z velky vetsiny to sou zabery z 80let....a kniha tam mas ruzny informace o vniku....
jinak knizku koupis zde www.streetpunk.cz tam si to najdii to snad zvladnes...
a dvd to ti zjistim aale ja sem si to vobjednaval pres net nebo kdybys chtel tak bysme se mohli domluvit na vypalení...

hej co na tom dvd burning britain je???a kde bych ho popřípadě sehnal??
.jpg)
lipan - knihu nemam ale to dvd je naprostá paráda
.jpg)
Next.pop.queen: Tak dojeď do Olmika...tam to bude lepčí :oD

hel na discharge a na broken bones bych jel ty voe ale pri mim veku fak tolik nevidelam abych si moh odcestovat do berlína na koncert.Ale snad budou hrat jeste aspon deset let abych je moh videt na zivo....
jo kdyz se vam )musim priznat ze i mne se nejvic libi druha vlna)co rikate na dvd a knihu burning britain.ja osobne sem ucvacen u knihy i z dvd...

No jistěže ale ještě vůbec nevím kam
.jpg)
Next.pop.queen: Já jsem si říkala, že je to nějaké čudné. Ono je dost možné, že jsem ti ho špatně nadiktovala, znám se :o) Ale popito jsme měly asi obě :o) Jo, kdyby nebylo fajoše, byl by svět ztracen :o)))
No mazec, neřekla bych, že tady na netu na tebe narazim :o)
Takže ty se na ty Partisans chystáš taky?

Barushka: Jistě že sjem ta kočka CucaciDudlik
No pamatuješ jak si ěm tenkrát dávala na sebe ten mjl aby jsi mě poslala ty fotky?:D nevím kdo byl víc ožralej, ale každopádně ty jsi mi ho špatně dala bo já ho špatně napsala
Nakonec sjem je sehnala přes Fajoška
.jpg)
Next.pop.queen: Hej já vim kdo ty jseš! Tebe si pamatuju...Ty jseš ta kočka, Cucací dudlík, ni? Nebo se pletu a jseš ta růžovoučká? 

To Barushka: Se mnou taky 
Jsi to ty viď?:)
.jpg)
no tp blití to je v klidu ale posrat se nechci :DDDDD

všichni se tam poblijem a poserem
už se těšim
.jpg)
Barushka: fajně fajně doufám že budu eště střizliv 
.jpg)
legion82: Tak to se na Partisans v Olomouci potkáme :o)
.jpg)
myslim že tam bude tuna lidí partisans sou hodně oblibeny i u plešatejch

legion82: no to máš dobrý já jěště posledním rokem studuju takže většinou nemam ani korunu ale na partisans si prachy seženu to je jasný
.jpg)
karel2- no bude to po vejplate ale pak se zas nikam nepodivam to chci jet este den predtim kalit do praglu

jo tak to si asi připěnězích
.jpg)
ja se chci kouknout na obě akce pač na obou budou mraky známych

jo těd sem to čet v koncertech a akcích no jěště nevim kam pojedu ale plzěn je blíž tak asi tam
.jpg)
jj budou v plzni a v olomouci myslim že pojedu obě akce bude to super

jo to jo Uproar smam hodně rád
a prej někdy v dubnu maj bejt v Plzni partisans sice to neni druhá vlna ale muzika je parádní
.jpg)
hehe a nebo lahůdky typu Destructors,Uproar,Demob
no pálka to je ale myslim že to za to stojí

legion82: to sou strašný pálky ale zase ty kapely
to by se zerali určitě a co třeba pak takový G.B.H., One Way System,English Dogs, Vice Squad,Exploited,Varukers, Disorder atd.....
.jpg)
karel2-no na miste stojej listky na jeden den 24 euro a celej vikend stojej 59 euro
.jpg)
Clockie-bOi! - kdo jinej hehehe
karel2 - jjj mě taky nejvíc bere druhá vlna myslim že z některych kapel by se tady možná i zesrali jen kdyby je znali hehehe

legion82: sem vedel zes to zalozil ty :D
Karel2: mrkni na www.tigerheroes.com Tomas ma este jedno volny misto do dodavky ;)

karel2: no snad nejsme sami kdo zná tudle klasiku..mě právě nejvíc berou tady ty kapelky(myslim jako druhá vlna)a na ten fest v berlíně asi bude pěkně drahej vstup nevíš kolik???
.jpg)
karel2 - jj vom o tom ze tam budou jel bych taky z fleku ale já zas prachy nemam kua a proč tu nic neni holt to asi už zná jen pár zoufalců jako my

kurva proč tady nic na psaný..... takovýdle legendy
obě kapely budou hrát 2.3. v berlíně mít prachy tak tam jedu















.jpg)

