
doufam ze z toho bude nova prukopnicka kapela...nikdy nevis co se muze stat

Tak zaprve:Nehrat poburujici melodie a to vubec ne PUNKOVE ,nebo podobneho razeni...
Zadruhe:Meli byste spivat neco melodickeho a hlavne o lasce a o bolesti v ni, protoze na problemy sveta vam uz kazdy mrda...
Zatreti:Hlavne se neoblikejte jako PUNKACI.Sere to lidi kolem a zbytecne s tim poburujete naladu jinych JINAK smyslejicich lidi.Treba dneska leti EMOHOMO a takove podobne smaharny a dechovka :)))
Zactvrte:Je taky otazka, co vlastne chcete hrat¨?Treba ani nejste punkaci,ale chteli byste byt,nebo aspon tak vypadat?..opet spatne!!!
Za pate:Vlastne je spatne vsechno co delate a muzete se snazit cim dal vic,protoze se najde vzdycky par idiotu,ci nevyznavacu vaseho stylu ,vystupovani ,nebo textu,kteri si na vas pekne smlsnou...
Zaseste:A PROTO VSECHNO SE NESMITE VZDAT !!!!

.jpg)
Jj ten byl vostrej
Hej lidi 9.2. Rudnik Arnultovice - Konzik: Skoč do zdi, neAsi, Driak, Očkování proti vzteklině, Výprodej zeber. Přidte!!

Jo byl a vydařil se co Adrno :-)Ten týpek :Houba smrdí :-))
parádní to akce,přijel jsem až v pondělí :-)sem myslel,že mě na statku sežerou :-)

Ardno: ja ni,mam to trochu pres celo republiku:))
.jpg)
Zdar lidi, byl nekdo v pace na punkovým večírku??
.jpg)
dolfa: az tak :)

xRx: ...az tak potichu???
.jpg)
dolfa: je tam více kontaktu a možností
když tak se tam podívej.... :)

je dobre si udelat svoji vlastni stranku...proc zrovna na my spase?...staci wz.cz a je to....
.jpg)
taky neni špatné si udělat stranku na free servru My space.com
je to dobre pro kontakt s ostatnima kapelkama
D o p o r u č u j i !

Ardno: jo jo tak to ma bejt..

.jpg)
dolfa: dali sme na tvou radu a za 14 dni mame konzik jeste se dvema zacinajicima kapelama, dikes 

Ardno: ..no u nas jich taky moc neni(nikdo
) ...nekdo vzdycky prijde,a kdo chce,ten si vzdycky dojede...

pro důchodce. uspořádej punk dechovka mini fest:-DDD
.jpg)
Nj ty vole ale pro koho mame delat ten mini fest, kdyz na deset kilaku od nas sou 4 punkáči??

...no hlavne zkouset a zkouset,pak kdyz si budete myslet,ze je to jakš takš dobry,pritahnout si kamose na kritiku a pripadne supat do nejakyho levnejsiho dobryho nahravaciho studia a udelat treba jen demo,cos je podle myho dost dulezity.bez dema se spatne prorazi do predu!a pak jen kotaktovat kapelky,ktere uz nejakou dobu hrajou a poslat jim demicko.a nebo taky udelat nejaky mini fest (tak jak jsme to udelali my) a pozvat par kapel a oni to pak mozna oplati...
www.Backflipingdog.wz.cz

..plešatá bestie...hmm...:-D ...

Sabon: Je to opravdu dobrý
, nemáte někde na netu stránky s MP3?

Custe jsme zacinajici kapela!!! Kuknete na nase videjka z Opavy a piste nazory! Shanime misto kde si zahrat!
http://www.youtube.com/watch?v=wN2Wr_D9yNU
SUROVE ZNEUZITI PANENKY

Vymyslet něco co tu ještě nebylo.
.jpg)
amaguk: A co sou zač? Oni maj kapelu?
Ardno: jen se ptám,já trochu jo...

....zkoušet, zkoušet, zkoušet, zkoušet!
.jpg)
Ne ty neznám. Proč?
Ardno: u Trutnova? znáš Kurta? či Sajaka,Pafku?
.jpg)
a jak se menujete?

Tak to mám daleko,ale stejně už dáváme dohromady novou kapelu.
.jpg)
U trutnova krakene

Ardno:u jakýho města to je??

Spáča: 
.jpg)
musíš se vyspat s hvězdama šoubysznisu.. vondráčková a janda a pak možná budeš v praze vyfocenej na billboardu.. potom ti bude svět ležet u nohou..
.jpg)
Hele našel by se zpěvák z okolí Hostinného??

Jak prorazit s kapelou??? Joo , čeká tě dlouhá cesta. Pokuď nejste kapela typu HRAJEM PRO PRACHY A SPOUSTU SLÁVY, tak si najděte zkušebnu a mlaťte do toho v každý volný chvíly. Zkuste sehnat nějaký kontakty na kapelky a udělejte společnej koncík v oblíbený hospodě. Pak musíte už jenom koncíkovat a koncíkovat.....a po čase budete známější po svym městě.....pak už to pude samo. Píle i hory přináší. DRŽIM PALCE
.jpg)

jo to jo, ale nevim jestli bych pak moh bubnovat

Ardno: no, myslim, že tak po několika prokalenejch nocích by to šlo :D
.jpg)
jo, ale jako Wattie to fakt nejde zpívat

Ardno: právě mě se taky Alternative líbí od Exploitedů nejvíc :D
.jpg)
*Alternative
.jpg)
Tak EMI mam asi tak rád jako Sex Pistols v 78. DO IT YOURSELF tim se řídim, od hadrů až nahrávky.
lternative se nám líbilo tak sme to tam dali taky.

Ardno: hele, songy fakt v poho :) a máte u mě +, že jste přezpívali Alternative od Exploitedů

Ardno:jasně,že po domácku,DO IT YOURSELF,nechtěl bys snad nahrávat u EMI??
.jpg)
Menujeme se Dickheads. Jo stránky máme, ale takový nepovedený, nahrávky taky, ale podomácku nahraný. www.dickheads.blog.cz

a jak se vůbec jmenujete?

Ardno: ok, tak to má bejt :) a jestli máte nějaký stránky, tak sem dyštak dej odkaz a my to zhodnotíme
.jpg)
Jasně, že hrajem za cesťák a pivo (nejsme teplej tokio hotel). Dobře zkusim pár našich nahrávek rozeslat a uvidim co z toho vyleze

A nebo udělej nějako akci ty a budete tam hrát a uvidíte jak se budete jevit lidem..

si musíš udělat známosti (pořadatelů akcí, kapel..), no a pak třeba nahrajte něaké demo, dejte na net nebo jim to pošlete..a uvidíte jestli o vás má někdo zájem, ale předtím doporučuji odehrát nějaké ty koncerty! :)

koncertovat,koncertovat,koncertovat!!!

*klubama















.jpg)

