
A akordy k textům jsou na <a href="http://pisnicky-akordy.cz/blondie">pisnicky-akordy.cz/blondie</a>

Pro fanoušky Blondie mám tip na texty jejich písniček: http://txp.cz/blondie

Alicia : Přesně to sem sem chtěla napsat !!:D

One way, or another, I'm gonna find you, I'm gonna get you get you get you get you :)

Hitleruv pes se jmenoval Blondi nikoli Blondie. Jmeno Blondie si vymyslela Debbie Harry protoze to na ni pokrikovali kamionaci v USA, s ovcakem Hitlera to nema nic spolecnyho ;o)

Blondie? To JE teda punkerka. Proti ní Sid Vicious hadr.

.

Já je scháním nemáte je někdo na revanž pošlu X-Ray Spex díky předem
.jpg)
takový hezký průřez 
http://www.youtube.com/watch?v=Hx2yW8cglp0&feature=related

ee Blondie se fakt jmenoval Hitleruv ..teda toho do otravil...
kníže Ignor: hitler mel dva cokly, jeden se jmenoval vilda a druhej sid13 :-p

kníže Ignor: to je píčovina ne?
.jpg)
kníže Ignor: ježíš, to snad ne 

vítě že Blondie se jmenoval aji hitleruv pes?
.jpg)
Debbie 
.jpg)
HippieHunter: hi, to já zas nemám ráda blonďáky - a? Můj 1. kluk si barvil hlavu (ale šampon to nebyl) a pak zas Milošek... Jsem se mu vždycky úplně smála za to a kámoši mu říkali "kokolíno", prej tak říkali v Itálii takovejm klukům.. ještě si tu "ofinku" ála pár chlupů na hlavě zvedali nahoru, což M. taky. :-D :-D....
Sisa: ja mam takovou slabost pro bloncky a jeste sem z zadnou nechodil :oDDD
.jpg)
jj, já viem :-D 

jj je pěkná
Sisa: ta je nadherna 
.jpg)

.jpg)
Cheero: jj :-)

joo,koukám že je tam i zpěvák z ramones uplně na pravo s brejlema..
.jpg)
tady je Debbie s Iggy Popem..
.jpg)
Cheero: jo, je to i pop ale i punk, spadá to do kategorie "new wave".. disko 80´.. hrubý.. najdi si to v youtube Heart of glass, nebo Dreaming, či atomic... a Debbie Harry jako takové příjemné pokoukání k tomu - jako bonus..

já nvm,slyšel sem je ale jako punk mi to nezní..tak mi dižtak řekněte o tý kapele co a jak.
protože sem asi idiot ale spíš mi to zní jako pop-rock
.jpg)
a dááál??? 

i toto
ale přiměřeně
.jpg)
Sisa: no to vite moje jedina zabava v praci toto.. tak ja si padim uzit vikend.. tocte se punkacove 

.jpg)
jojooooo a proto



taky si řikám
a proto 


.jpg)
to só teda debaty 
.jpg)
energie G: no nebyl by to zas takovej vykon.. to mas jedno 

mikesh: jakto? :-))
.jpg)
energie G: tak v tom pripade supa vykon.. kdyby ti bylo 11 a dva mesice, bylo by to horsi :))

no je to asi deset let zpátky :))
.jpg)
energie G: podle toho kolik je ti let
ale super 
.jpg)
energie G: fíííííha, dobrej 


já přestal aktivně kouřit v jedenácti no jakej sem?
.jpg)
Sisa:
kdyz to rikas Ty, asi jop
.jpg)
mikesh: heh, ani šíšu
no jo no, prase si zůstal asi dodnes, ne?
.jpg)
šíša: ani šíšu? :) jasny ja si to taky nepamatuju, ale kdyz sem byl malej, tak jsem to cetl a čuník byl muj vzor 
.jpg)
mikesh: já už nekóřím, ale prostě už je to dlouho, no.. dětství. Chápeš 
.jpg)
Sisa: nemas tolik kourit 
.jpg)
čuňajz: noo, ale když já si toho ze Čtyřlístku už moc nepamatuju
mám špatnou dlouhodobou paměť..
.jpg)
fifi: nejlepe nekde v hospode 
.jpg)
čuník: a jak by měla dál pokračovat diskuze o Čtyřlístku když jsi takovej fanda? 
.jpg)
Fifi: no jasny.. nebo treba call me.. to je klasika, ale me blondie vubec nezajimaji, ja se chci bavit o ctyrlistku 
.jpg)
mikesh: no to máš pravdu, ale tady to asi nikomu vadit nebude..
tak zpět k Blondie: jaký vály máš od nich nejraději? Já atomic, heart of glass, call me a maria.. asi ty největší pecky nóó...
.jpg)
tak a diskuse o Blondie odesla nekam do haje 















.jpg)

