Píchlá Duše

Užitečné

Založila Carne poslat vzkaz
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
negatifff
negatifff - 18.1.2008 22:47

z kopce, do kopce, půjdeme do restaurace, z kopce....pivoo,...pivoosmajlik - 5

Radovan
Radovan - 3.7.2007 21:57

nejnázorovější:)smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 5smajlik - 1

Carne
Carne - 3.7.2007 18:31

Taky názor

Radovan
Radovan - 3.7.2007 17:12

defekt ihned


Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 29.
Archiv anket.