.jpeg)
OI OI OI

Raybeez: Jo možná i z toho emocoru

Rosteš teda rychle, ale aspoň třeba časem dostaneš rozum i s těma áčkama..

Raybeez: Hej nikoho nenapadám už jsem z toho vyrostl jsou dobří a jsou antifašisti jak já

Raybeez: oiquelli? A to že to sou vesměs všecko skinheadi a že hrajou vesměs oi to ti nevadí? já soudim podle tvejch příspěvků všude po webu, kde všemožně napadáš oi a skinheady....trošku pokrytec nejsi?

kterou konkrétně myslíš?

jo tak tahle kapelka je super

tak ja je znam drobe jinaK ... konkretne z koncertu ,,, a jako vazne me osobne ty typci nepadli do noty .... mozna je to ovlivneny udalostmi , ale chovali se jak curaci .... pardon za nazor , ale to jsem s nima zazila ja !!! :-(

je to parada ,fakt prochlastani borci ,kteri se seznamily v protialkoholni lecebne. Dobrý zacátek je práce pul...........


No toho 23.2. to bude fakt mazec. Už namůžu dospat to se ani do Martysu všichni nevejdem!!!
.jpg)
23.2.08.
České Budějovice akce Boba Regana:-)
Klub Martys
-Operace Artaban
-Pilsner Oiquell
-United Rebels.
21.6.08
7. Streetkids party (jediný tradiční Oi! fest v ČR)
Brno, hospoda Tenis na ulici Koliště 69 -
- Pilsner Oiquell
-Operace Artaban
- .....

to jo je to libovka,,,,devka,,,:))
.jpg)
HippieHunter: jo prej jo, ale né na dlouho

To neni možný ! To nám přece nemůžou udělat ! 
pry ted konci s zivakama :ó(

zivot je boj je od nich asi nejlepsi 
jsou super 
.jpg)
bastard!

Punks Teplice: Ne , to je na mě moc daleko -:-)

OiPunk!:jo pilsneri sou paradni oi kapelka asi taky moje ceska oi nejoblibenejsi,jedes na ne do plzne 27.10
???

















.jpg)

