Založila energie G poslat vzkaz
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Radovan
Radovan - 26.7.2008 11:58

MAMLIVE AT THE LEEDS- SNAD PRVNÍ JAXE ŘÍKA HARD LIVE MUSIC CD:)´67PREJ PRVNÍ ZNAMKY METALU:)

 
KRAKEN
KRAKEN - 27.12.2007 20:13

Tak tahle kapelka je prostě klasika,hodně lidí je právem považuje za první pankáče a to oprávněně vždyť co prováděli na koncertech.....Keith Richards z Rolling Stones jednou řekl že ho vždycky nejvíc rozmrzelo to ničení těch pěknejch kytar:))Tommy je oprvadu první rocková opera a jaká!!!A Live at Leeds??Společně s několika živákama od Deep Purple nej živá nahráfka vůbec!!!!!!!!!Prostě klasa.A jedna super historka kterou moc rád viprávim:Bubeník Tho Who Keith Moon byl známej svou velkou zálibou v drogách a už vyzkoušel fšechno co vtý době bylo k mání a fše mu samozřejmě bylo málo,tak za ním jednoho dne pár hodin před koncertem přišel jeho dýler a dal mu krabičku sedativ pro koně a řekl že když si dá jednu tabletu,tak bude sjetej jako nikdy v životě a Keith mu na to odpověděl"jednu tabletu??já jsem Keith Moon" a nacházel to do sebe fšechno asi 20 tablet!!!a pak na koncertě běhěm 10 minut 3krát omdlel a nakonec ho odvezli do nemocnice a koncert musel odbubnovat jeden ze tří fans který se přihlásili že uměj bubnovat.Inu byl to super blázen kterej by skvěle zapadnul do Ramones:)))Umřel v roce 1978,bylo mu 32 let.RIP odpočívej f pokoji chlape.

 
energie G
energie G - 21.11.2007 0:01

mrtvola: tak to je podobná fotka...u nás je víc z boku a má snad v ruce cigáro nebo co...ale asi je to nafocený ze stejný doby :)

 
mrtvola ©
mrtvola © - 20.11.2007 23:18

To sice jo, ale nějak mi to nesedlo (Tommy). Asi si to budu muset ještě někdy poslechnout.

obrázek - zappa_toilet.jpg

 
energie G
energie G - 20.11.2007 22:53

Tommy byla snad první rocková opera ne:-)) pravda je že se mi taky líbili spíš starší věci no...ten začátek jsem měl podobnej, Kiss, Sabbathi, Deep Purple, Zeppelini, Uriah Heep, ZZ Top, Queen, Free....pak jsem jako ty objevil Pistole a od nich se to vše dál odvjíjelo....sice to bylo v jiný době než u tebe ale přesto mě zlákal spíš starší hard rock než třeba grunge, kterej v tý době co jsem tohle poslouchal docela jel...k tomu jsem se dostal až později...Zappa je legenda, dodnes máme jeho plakát na záchodě, paradoxně na tom plakátě rovněž sedí na záchodě :-))

 
mrtvola ©
mrtvola © - 20.11.2007 22:15

Právě tohle mi nahrál basák z první kapely, se kterou jsem kdysi začínal (Live at Leeds), bylo to fakt dobré. Poslouchal jsem tehdy Kiss,Black Sabbath, Led Zeppelin, Uriah Heep, Status Quo a tak. Pak se objevili Sex Pistols a Motorhead a všechno bylo jinak. Tommy a Quadrophenia už mě moc neoslovily. K Yes a F. Zappovi jsem si našel cestu až později a Zappa mě dostal, mám celou jeho diskografii. Tehdy byla spousta dobrých kapel, není co řešit.

No a teď taky, to se ani nedá všechno sledovat. :-(((

 
energie G
energie G - 20.11.2007 20:54

tak sháněj sháněj smajlik - 10 obzvlášť alba z 60. let jsou výborný smajlik - 1 a Live at Leeds z r. 70 jeden z nejlepších živáků historie rocku...

 
BoDDa
BoDDa - 20.11.2007 19:00

f jako fpoho smajlik - 10 teda songy co sem slysela a tych moc nenismajlik - 11