
Punk-rock-phínas: Jdi do prdele...
!!!

Źít absolutně svobodně,né pod kontrolou nějakýho systému(jedno kterýho,pořád to sou páni a psi).Sám si už od narození zvolit,jak budu a chci žít,nikomu nevotročit!



svět bez nácků,komoušů a politiků jo a nákej ten keš by se taky šiknul

Medvěd:díky jooo a ještě vymlátit všechny fašouny
met paradni kapelku a velké zasoby penez...to by me v celku staccilo 

Punk-rock-phínas: HODNĚ ZDARU !!!

MIT KAPELU.....A prosadit se

jednou bychh se chtěla vdát a nerozvést se v prvních 5 letech :D protože se to u nás v rodině ještě skoro nikomu nepovedlo :D No a jinak chci, aby si už konečně lidi přestali myslet, že udělám to, co ode mě očekávají!!! Já prostě nepřemýšlím jako oni. Já NECHCI být fungující článek v jejich světě, nechci dělat úkol, který mi přidělí.

novi:

povznést se na vyšší stupeň bytí, být 27. nejlepší váleč sudů ve východním bloku,dokázat že na měsíci je život, udělat 5. roční období, podojit krávu prdelí a kozu okem,aby se začal novej letopočet počítat ode mě a taky bych chtěl dokázat že čtverec má 5 stran,pak vyhulit sud kofoly ušima a ještě a to ze všeho nejvíc bych chtěl najít ložisko piva na vysočině, pak bych chtěl aby kůň omrdal bushe do prdele a já bych to natočil a chtěl bych aby se to zařadilo do nejúžasnějších videí světa....to je vše

..mozna uz ste to videli,ale pro vystrahu jeste jednou!!!
http://and1-koli.webovastranka.cz/
.jpg)
bejt nechutně moc bohatej a mít byt na někde na manhattanu..

Konečně si užít se svojí starou

srat na nácky a místo toho pomlátit VŠECKY kurvy které jakkoliv ubližujou...nejen fašouni sou kurvy....
člověk který ukradne něco co se nedokáže jěště bránit pro mě není člověk...


s no future nesouhlasim .. aspoň ne ve všem

NO FUTURE!!!!!!!!!!!NIKDO SE ME NEPTAL JESTLI SE CHCI NARODIT TAK MI TED NERIKEJTEE JAK MAM ZIT!!!!!!!!!!!!!!Dokazat bych chtel HOVNO!!!







.jpg)
nikdy si nenechat nic špatného nabít do hlavy a žít pěkný a spokojený život ve kterém budu stejně dostávat jako dávat. ....

zemřít vole:-DD

pochcat si vobe ruce najednou..........

ÁÁÁÁÁÁÁÁ,slečna už myslí na důchod :-))))))))I ty jedna :-DD

můj cíl je nezbláznit se tady z toho všeho a nějak to v klidu doklepat

mikesh: já už si nepamatuju, jen mi dali nějaký leták do ruky, sem ho měla doteď doma a zdá se mi, že jsem ho zrovna včera vyhodila :-D bo jsem uklízela :-DDD
no myslím, žes to nevymyslel, ale že to je fakt
hehe
.jpg)
Finalka: a vypadali dostatecne vesmirne? aby to nebyli nejaci podvodnici 
myslim ze kdyz clovek zije dostatecne nestastne, tak je pro nej kazda stastna chvile o to lepsi.. to sem vymyslel ted sam muhehe :D 

mikesh: já to znám, s tím už mě zastavovali nějací lidi, že mám přijít na přednášku :-DDDD
.jpg)
jestli chces stastne zit, www.vesmirnilide.cz 




mikesh: 
Já chci dokázat šťastně žít, hahaha, naivka blbá .........
.jpg)
Šmoula: proc si davas tak vysoky cile?? 

.jpg)
No..strašně moc lidem dokázat že nejsem tak moc velkej hňup=)

Utopit se v louži

Mít úspěšnou kapelu

"propujcit" si i zlutou zarovku

















.jpg)

