Užitečné

Založila mončaa poslat vzkaz
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-52
punkerkazceska
punkerkazceska - 15.11.2015 13:51

lusiiik: nazdar, prodavas jeste porad ty steelky? Ja bych je mozna koupila ale problem je v tom ze z mejch puvodnich 3000 mi zbylo jen 900 a kapesny mam 150 za mnesic takze by celkem trvalo nez bych na ne nejak vydelala. A druej problem jsou rodice, ktery m to asi stejne zatrhnou.
Takze,jen kdyby se nekdo neozval tak mne muzes mit v zaloze....:)

lusiiik
lusiiik - 9.9.2015 8:30

Nabízím 20 dírkový steely černo-modrý, ještě starý poctivý z roku 2008, než to začali šidit. Jsou lehce okoplý na jedný špičce, ale dá se zamáznout černou/tmavě modrou voskovkou. Ještě maj estetickou vadu na švu, ale jinak super stav, hodně jsem o ně pečovala. Velkou výhodou je, že už jsou prošláplé, ale ne zničené. Vel. 38, původní cena 2490 teď přenechám za 1599 Kč. Mail: lusiiik(zavináč)seznam.cz

trololo
trololo - 8.11.2009 13:47

... a nebo takhle
http://img691.yfrog.com/i/23270896.jpg/

trololo
trololo - 8.11.2009 13:42

jj ještě k inzerátu na Boots and Braces: fotky pošlu zájemcům na mail, tady to dovoluje nahrát jen miniaturní obrázky. můj mail je razorbeard@seznam.cz

myška
myška - 4.11.2009 17:16

a foto? plís?smajlik - 1

trololo
trololo - 3.11.2009 12:06

PRODÁM Boots and Braces, 10 dírek, barva černá. Vel. 6/40 (spíš větší). Boty jsou v dobrém stavu, nošené cca 2 měsíce, zatím toho moc nezažily. Jsou a ještě dlouho budou v záruce! Cena 1900 oproti původním 2700, Praha

punx.vorloj
punx.vorloj - 26.8.2009 13:28

mám 10 dírový steely s britskou vlajkou na špici, v tom bílí kaničky vázaný do žebřiku, sou suprácký až na to že mě máti málem zabila když sem v nich přišla domu, teť už je v klidu, naštěstí __ ahOi! lidi !!!! smajlik - 1

myška
myška - 17.5.2009 9:39

hele lidi sháním Marteny nějaký...možetě mi pomoct somebody???
fenkjů very mač...

buenostardes
buenostardes - 13.5.2009 0:22

Zdravim, mam na prodej bílý steely, 15ti-díry, velikost 42. Jsou 3x nošený ale byly mi velky. Na dobírku nebo osobně Praha, Střední Čechy, možnost vyzkoušet. Doklad o koupi a zaruce, krabice. K nim zadarmo nahradni tkanicky (zluty, zeleny). Cena 1950. buenostardes@centrum.cz

mikyneasy
mikyneasy - 3.2.2009 20:00

Zdravíčko lidi, prodám 14ti a 20ti dírkový botky (Invader), jsou černý, cena, fotky atd. -> dohoda (M.ii.k.y@email.cz) pls ozvěte se potřebuju penízky :( smajlik - 15

CRASH
CRASH - 1.2.2009 17:42

zdar zrovna jsem si vobjednal 6dírkový steely už se těším

mončaa
mončaa - 3.1.2009 15:47

já sem chtěla 3dírový steely(nebo podobný),ale mám z toho taky docela strach....

NoMainstream
NoMainstream - 6.12.2008 17:56

Chci si pořídit Boots and Braces, tří dírkový...má někdo zkušenosti? Netlačej pak paty, když jsou nízký?Dík!

NoMainstream
NoMainstream - 3.12.2008 19:32

koukám, že moc příspěvků tu nepřibejvá....

mončaa
mončaa - 28.10.2008 17:24

já mám kmmky,a tedka někdy je budu mít rok,a docela pohoda...akorát v nich mám vložky,páč sou na mojí malou nožičku velký,a široký..ale jinak v pohodě,až na to okopání....

katije2
katije2 - 27.8.2008 11:10

ja mam glady znacky shark, desne pohodlny ale asi sem se o ne malo starala pac zacly praskat, ale uz je mam taky dlouho, tak 3 roky urcite a hodne noseny. ted premyslim nad dalsima, libi se mi KNIGHTSBRIDGE, ale neznam je, muzete mi nekdo rict co ste o nich slysleli nebo jak dlouho vydrzi? jestli jsou dostatecne kvalitni...diky;)smajlik - 16

Daguska
Daguska - 26.8.2008 13:00

Před rokem sem si koupila Steely a už je mám po třetí na reklamaci.. dalo by se říct boty na hovno a to mi ještě věčně vykládaj, že je špatně nosím. Asi by měly bejt vystavený na skříni nebo nevím. Jaká značka je podle vás nejlepší? smajlik - 1

martinCZ
martinCZ - 21.8.2008 19:18

10 děr bulldog

martinCZ
martinCZ - 21.8.2008 19:17

10 děr bulldog

semmagor
semmagor - 31.7.2008 21:21

nejradši mám stejně desítky steely.... vlastním dvoje a jsem víc než spokojená :) no a můj přítel má klasický desítky černý martenky se špicí..... takový ty co vydržej fakt všechno :D taky bezvadný botky... :)

mončaa
mončaa - 23.4.2008 18:54

tak skus na netu dát vázání tkaniček,a něco ti to vyjede...třeba...a nebo zkoušet....

NoMainstream
NoMainstream - 27.3.2008 13:34

mishOika: to víš, bych potřebovala ňákej návod. Fakt si to nedávám....:)

myška
myška - 25.3.2008 19:40

NoMainstream: zkoušej dál...nevím jak ti to vysvětlit.....začneš zespodu a strčíš to tam zvrchu a pak zas o jedno vyš a zase zvrchu...nevím šak na tom nic není bože....

NoMainstream
NoMainstream - 25.3.2008 10:05

obrázek - Kopie___Punks.JPGobrázek - Kopie___Punks.JPG

NoMainstream
NoMainstream - 25.3.2008 10:04

Lidi, můžete mi poradit, jak navázat tkaničky stylem jako jsou na této foto?
Nevim, jestli jsem tak tupá, ale pořád to zkouším, a nemůžu na to přijít. Dík:)

Gilimplacka
Gilimplacka - 4.3.2008 12:14

Jana: nechceš hodit foto sem?mela bych zajem....podle toho kolik der a barvasmajlik - 19

antilaw
antilaw - 28.1.2008 8:42

DM'S sou the best! Aspoň bývali než je začali šít mao ce tungovi soudruzi.

Jana
Jana - 20.1.2008 17:59

Prodám glády STEEL, vel. 39, jsou v dobrém stavu. Cena: 999Kč. moje icq 283-549-765...pošlu foto.smajlik - 3

Evžen
Evžen - 9.1.2008 14:40

censored: v nich budeš celkem slušnej guy smajlik - 10

33095
33095 - 5.1.2008 18:36

vypadaj jak kdyby byly z marcipánu :D:D

mončaa
mončaa - 3.1.2008 15:46

není tak špatná.....ale v červenym by byla hezčí:-)

censored
censored - 30.12.2007 19:28

obrázek - velka.jpg sice nemá kovovou špicu ale je fajná:-)

mončaa
mončaa - 28.12.2007 10:28

mě by to taky nevadilo,kdybys mě je věnovalasmajlik - 1smajlik - 1
ale stejně,dostala sem jen od našich k vánocúm,tak mám smúlu...smajlik - 1smajlik - 1

mončaa
mončaa - 28.12.2007 10:28

mě by to taky nevadilo,kdybys mě je věnovalasmajlik - 1smajlik - 1
ale stejně,dostala sem jen od našich k vánocúm,tak mám smúlu...smajlik - 1smajlik - 1

Gilimplacka
Gilimplacka - 22.12.2007 18:37

vege 16:jestli je nekomu chceš dát tak se kldně obětujusmajlik - 1smajlik - 12

Sherrry
Sherrry - 22.12.2007 15:26

já už glády nemámsmajlik - 1 nosim v zimě vysoký plyšový tenisky:D:D

fokarlo
fokarlo - 22.12.2007 14:50

svata pravda :)

censored
censored - 22.12.2007 13:16

ajé.....ochránci zvířátek....kurňa ty krávy by bez člověka ani nežili, tak nevim proč by je čloevěk nemoh zabít a sežrat....

plešatá ostuda
plešatá ostuda - 21.12.2007 19:03

vege16: si děláš prdel, ne? myslíš, že když se rozbijou, tak ta kravička vstane z mrtvých? snad už je jednou máš a hotovo, ne?

jaby
jaby - 21.12.2007 16:04

proc by nemohli vegetariani nosit glady? jsou to boty z hovezi kuze a kravy se nezabiji pro kuzi ale pro maso.......ta kuze je vedlejsi produkt, kdyby se z ni neudelaly boty tak se vyhodi, coz by bylo strasne plytvani

myška
myška - 21.12.2007 14:50

vege16: tak udelej to co si myslis ze je dobre,protoze pak bude dobre i tobe.....smajlik - 10

vege
vege - 21.12.2007 14:33

já vím...třeba včera jsem dvakrát potkala baby s kožichem...a nekázala jsem protože jsem se podívala na ty boty...
ale nejspíše je vyhodím nebo někomu dám jak přejde zima.
a už konečně budu se cítit dobře.

Medvěd
Medvěd - 20.12.2007 20:46

Promin,nemyslel jsem to přímo na Tebe,ale obrazně

Medvěd
Medvěd - 20.12.2007 16:52

Altinka:
Já myslel,že když chceš něco dělat a věříš tomu,tak i maličkosti,se musíš vyvarovat,ono je něco jinýho kázat vodu a pít vino!!
Protestovat za práva zvířat a na sobě mít něco z pravé kůže je docela blbost,hlavně pak před těma, co jim to cpeš ,vypadáš jak kretén...

vege
vege - 20.12.2007 14:56

právě je to poslední věc z kůže co mám...pak už v životě nic...

Gilimplacka
Gilimplacka - 19.12.2007 21:13

vege16: to je fakt že je to trochu ujetý,ale tak přece je nevyhodíšsmajlik - 1

mončaa
mončaa - 19.12.2007 21:06

to mě taky....mohly by jít ušít z umělý kúže...stejně to nechápu....a pak ještě křiváky,a všechny možný kabáty,tašky....je mě z toho na grc....smajlik - 6

myška
myška - 19.12.2007 20:03

vege16: jako ja sem nas tim parkrat uvazovala....ze proc nosijou takovy ti zaprisahli ochranci zvirat glady....smajlik - 1
jako ze je mi to jedno,je to jejich vec,ale zustava rozum stat.....=)

vege
vege - 19.12.2007 15:52

mám glady a strašně mě sere že se s nimi nemohu rozloučit...koupila jsem si je než jsem se dala na vegetariánství alep prostě je nemohu dáti pryč:((
už aby se rozbily...
připadám si fakt hloupě...
na gaťách foot not bombs a práva zvířat práva lidí...a glady na pazouráchsmajlik - 3
totální rozpor

Evžen
Evžen - 19.12.2007 12:45

o diskusi výš se tohle téma řeší...
Jinak mám tu z některejch lidí pocit, že berou glády jako obecný označení težkejch bot, což je samozřejmě blbost...
Teď sem přítelkyni kupoval nový Marteny, když sou tak jsou to opravdu nádherný boty . Nemoh sem se vynadívat...
smajlik - 18


Zvolte stranu: 1-50 | 51-52

Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.