jakej debil sem vleze jenom pankac!!!

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / K zamyšlení / jakej debil sem vleze jenom pankac!!!

Užitečné

Založila 23 poslat vzkaz
Tato diskuse je zamčená a mohou do ní přispívat jen kámoši autora diskuse.

Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 29.
Archiv anket.