
pennwise maji vsechny songy uplne stejne
ale posloucham je :) nofx maji par dobrych pisnicek

NOFX
znam lepsi kapely sry je to jenom muj nazor 

nofx mám rád.to že maj melodickou hudbu neznamená že to je greenday.

Pennywise - v roce 1991 se mi do rukou dostalo jejich "modré" album, byl jsem nadšený, především novým zvukem, na tu dobu bylo album výborně zprodukováno. Od té doby jsem je nepřestal sledovat, výborná kapela, vloni jsem se po 17 letech konečně dočkal jejich koncertu v Česku.

NOFX - výborné je jejich nové DVD backstage passport - doporučuji a jejich nové album Coaster není žádné velké překvapení - jedou dál ve svém stylu...tuhle kapelku jsem viděl v 97 naživo v Praze
dobrý náhul
.jpg)

.jpg)
- - - - --Shes Nubs - - - - - - - - - --
fajn kapely :-)) mam rad oboje:) jedny z mala zahranicnich kapel co posloucham;-)
jinak sem spis na ten ceskej punk

old punk is best : Tak to je velmi konstruktivna kritika napisat "je to sracka" . Chapem nemusi sa to kazdemu pacit .... tak aspon napis preco si to myslis. 

NOFX je sracka















.jpg)

