
Ahoj, koupim tyto vinyly
Ravelin 7 / Thema Eleven
Gnu - Srdce v kusech zvuku
Complicité candide- Vždyť strojům tolik chutná
Telefon-Háková panenka
Diky


Prodam originalni boty Steel, cele cerne, dvacitky. Sedi na nohu 37, 38. Nejsou moc nosene, ale z koncertu lehce okopane na ocelove spicce, a jelikoz jsou cerne neni to ani moc videt. Mohu k nim darovat i vosk. V pripade zajmu mohu poslat foto. 

Email : terka.janiskova@seznam.cz

8-dírkové černé / vínové Steel Boots vel. 37 
Prodám 8 dírkové Steel Boots z hovězí kůže s ocelovou špičkou. Barva: vínová stíraná. Velikost: 37. Celokožené s ocelovou špičkou a trojitými švy. Nošené, mají pár "šrámů" na špičce. 
Koupené zde: http://www.steelboots.cz/index.php?zobraz=produkty&detail=2223 
#steel #steel #steelky #steelboots #glady #tezkeboty #rock #punk #punkrock #goth #gothic #metal #vinovabarva #cernabarva 
h.odana@seznam.cz


Zdravím jsem zpěvák z kapely C.S.C v současné době hledáme bubeníka jsme z Brna jedná se o kapelu která existovala již v roce 1981 na kontě má pouze jedno demo a hrála novou vlnu nyní se dává dohromady a chce hrát Punk takže kdo by měl zájem ať píše na e-mail - patrikkocman@seznam.cz

Sbírá tu někdo nahrávky skupiny Bradavice? Mam jich asi nejvíc,vyměnim za ty co nemam.
Mam:
Letkov ?.?.1984
Letkov 31.12.1986L
etkov 03.05.1987
1988 Božkov
Letkov Vánoce 1988
Horní Bříza 1990
Štěpánovice 1991 (celý)
Centrum 1998
Runway 200-
Plasy (2002???)
Letkov 28.4.2007
Svojšín 24.5.2007
100Dolla 8.12.2007
Letkov 1.3.2008
Pod kopcem 14.6.2008 (jenom 4 songy)
100Dolla 28.7.2008
U 6 strun 31.8.2008
Na Zelené 31.10.2008 (jenom asi 6 songů)
Pod lampou 10.1.2009
Merlin 8.5.2009
Crazy street 26.6.2009
Crazy street 16.10.2009
Kočkomrd/Spláchni to!/Přepadení zezadu.

marceldoly1: naser si...

proda mi nekdo spinave ponoski?

prosím dej mi bodík
Vlasta Zapletalová, Listopad
http://www.hmh.cz/soutez.asp

já bych potřeboval koupit aspoň dvacet kreditů ať můžu do dalšího semestru:DD

hlledam nekoho kdo bude tejden zrat cokoladu a pak me celyho posere...

ja bych potreboval vietnamsky vizum...

Já bych teď ptřeboval tak pět piv, prodá mi je někdo ať se nemusím hnát do krámu?















.jpg)

