Co myslíte?! Jak tovlastně je?!

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / K zamyšlení / Co myslíte?! Jak tovlastně je?!

Užitečné

Založila janeg poslat vzkaz
Tato diskuse je zamčená a mohou do ní přispívat jen kámoši autora diskuse.

Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.