Založila Pan Garrison poslat vzkaz
napadlo mě že Caveovi se tu ještě nemluvilo tak jsem sem to musel dát krom toho jsem jeho velkej fanda
chrpa - 27.1.2014 19:26
viděl sem a žasl

Squat_the_world - 10.1.2011 11:11
Nick Cave je super, to každopádně

Medvěd - 5.12.2010 22:55
Já ne.
.jpg)
barbie - 22.11.2010 15:13
má určité charisma a zpěv taky dobrej

Medvěd - 2.10.2010 17:24
Já ne.

chrpa - 18.9.2010 11:09
a furt nic,có???















.jpg)

