co si myslíte o skupině Ortel?

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Koncerty / co si myslíte o skupině Ortel?

Užitečné

Založila p. poslat vzkaz
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.

Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 29.
Archiv anket.