Založila Iguana.Rum poslat vzkaz
punks not dead :-))
Iguana.Rum - 17.10.2011 19:04
chupacabra: Super,souhlasím:-))


chupacabra - 9.10.2011 19:51
tk ...sou to taky lidi ne?oni nemůžou za svou orientaci....















.jpg)

