CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

PLEXIS (cz) & The Train Robbers (cz) na Silvestra!

PLEXIS (cz) & The Train Robbers (cz) na Silvestra!

PLEXIS (cz)
http://bandzone.cz/plexis
http://plexis.esol.cz/
www.facebook.com/PlexisPM/

PLEXIS, no tak ale kdo by je neznal. Kulervoucí punková bestie. Bez nadsázky živoucí legenda tuzemského punk rocku, založená v roce 1984. Pražská galerka okolo Petra Hoška, krále všech večírků. Na hrbu mají 7 studiových alb a mraky živáků, DVD, kompilaček.. Neuvěřitelných 34 let hrnou do našich slechů ryzí punkovou nakládačku. Co skladba, to šlágr hit. Co koncert, to na 200% odmakaná show. Street punk jako stehno. Kapela, co má 7 životů. Tenhle rozjetej vlak nemá v plánu stavět, ani přibrzdit. Bude nám nesmírným potěšením přivítat je po dlouhé době zase na Sedmičce.

THE TRAIN ROBBERS (cz)
www.facebook.com/TheTrainRobbers.cz/
http://bandzone.cz/thetrainrobbers
https://thetrainrobbers1.bandcamp.com/releases

THE TRAIN ROBBERS, současní i bývalí členové top psycho r´n´r kapel Green Monster a Carlos & His Coyotes, ostřílení muzikanti a nenapravitelní psychos. První deska Great Train Robbery vyšla v roce 2017, její úspěch se nese celou prérií a skladby se hrají v každičkým saloonu a hanbinci v širém okolí. Mrazivě melodický psychobilly rock´n´roll, při kterým upíři otevírají rakve a zvědavě vystrkují nosy, s nezaměnitelným klapotem kontrabasu, mazanou kytarou, bicíma jak tlukot srdce vzteklýho kojota a záhrobním zpěvem. Trojčlenej gang vlakovejch lupičů momentálně chystá svůj první klipáč a samozřejmě drtí ve zkušebně nový pecky. Moc se těšíme, jak nám po delší době na Sedmičce opět vytřou zraky. 

AFTER PARTY - DJ PETERKA!

FB EVENT: www.facebook.com/events/178909719673512/

Vstupné:
19.00 - 20.00 - 190 Kč
Od 20.00 - 230 Kč

www.ladrogang.cz

 

Kilčo


4.12.2018   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2
jde to 2
 

Diskuse ke článku - PLEXIS (cz) & The Train Robbers (cz) na Silvestra!

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
melessafreya47
melessafreya47 - 8.6.2019 13:36

Dobrý den, jak to děláš Můžeme být přátelé, jsem Melessa Freya, z Turecka. Mám něco velmi důležitého sdílet s vámi Řeknu vám více o mně, když dostanu odpověď od vás prosím napište mi do svého soukromého e-mailu (melessafreya34@gmail.com)

Hello, how are you doing Can we be friends, I am Melessa Freya, From Turkey. I have something very important to share with you I will tell you more about me when i get a reply from you please write me in my private email(melessafreya34@gmail.com)