CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

The Toasters a Discoballs 11. prosince na Sedmičce v Praze

The Toasters a Discoballs 11. prosince na Sedmičce v Praze

Pro všechny, kdo kdy poslouchali ska, je návštěva koncertu newyorských pionýrů třetí vlny ska 11. prosince na Sedmičce povinností. The Toasters se vrací do Prahy a opět zajistí ska večírek nejvyšší kvality.

Kapela, která vznikla v roce 1981 na East Side na Manhattanu v New Yorku, patří k zásadním pilířům žánru. Kdo by tehdy řekl, že věrnost subkulturnímu stylu a nadšení je přenese až do třetí dekády existence a i v roce 2018 budou mít co dát hudebnímu světu? Během let dostali různá přízviska: kromě pionýrů ska také třeba „Miles Davis v žánru ska“ nebo „Ramones v žánru ska“. Těžiště jejich hudebního života spočívá jednoznačně v živém hraní. I když se v kapele vystřídalo přes 50 muzikantů, stále v čele s Bucketem, jedním ze zakladatelů téhle formace, předvádí vynikající show.

Přijďte si zazpívat „Two Tone Army, Go Ahead!“ Spolu s The Toasters vystoupí matadoři české ska scény, Discoballs. Vstupenky jsou k dostání v předprodeji na stránkách www.mightysounds.cz.

*The Toasters (US)*

+ Discoballs

11. prosince 2018

vstup: 250 Kč

https://www.facebook.com/TheToasters/

www.mightysounds.cz

www.facebook.com/mightysounds

http://www.klub007strahov.cz

Událost na facebooku: https://www.facebook.com/events/240904946612713/

 

 

Kilčo


4.12.2018   Rubrika: Články   |   Komentářů: 2   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 2,3
jde to 2,3
 

Diskuse ke článku - The Toasters a Discoballs 11. prosince na Sedmičce v Praze

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
melessafreya47
melessafreya47 - 8.6.2019 13:36

Dobrý den, jak to děláš Můžeme být přátelé, jsem Melessa Freya, z Turecka. Mám něco velmi důležitého sdílet s vámi Řeknu vám více o mně, když dostanu odpověď od vás prosím napište mi do svého soukromého e-mailu (melessafreya34@gmail.com)

Hello, how are you doing Can we be friends, I am Melessa Freya, From Turkey. I have something very important to share with you I will tell you more about me when i get a reply from you please write me in my private email(melessafreya34@gmail.com)