CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

BAD CO. PROJECT, LION’S LAW A LA INQUISICIÓN PŘIJEDOU V BŘEZNU NA PRAŽSKOU ŠTVANICI

BAD CO. PROJECT, LION’S LAW A LA INQUISICIÓN PŘIJEDOU V BŘEZNU NA PRAŽSKOU ŠTVANICI

LA FAMILIA TOUR, v rámci kterého k nám zavítají top kapely evropské Oi! a streetpunkové scény se zastaví i v Praze a to 15. března v novém klubu Fuchs2 na Štvanici.
Těšit se můžete na francouzské Lion’s Law, španělské La Inquisición a Bad Co. Project, jejichž členové pochází z mnoha zemí a sídlí v Berlíně.
Pamatujete si Suckera, zpěváka z legendárních OXYMORON? Pak jsou BAD CO. PROJECT něco pro vás! Tahle banda už dokázala, že není jenom revivalem svejch slavnejch předchůdců, ale že umí pořádně nakopat prdel. Těšte se na ty nejsilnější hymny v historii streetpunku. Fuck the 90´s a všechno, co přišlo potom!
LION'S LAW bez debaty vrátili Francii na mapu světovejch Oi! velmocí. Tihle lvi z Paříže zaútočili na špičku světový Oi! scény se zuřivostí sobě vlastní a dnes už patří k těm nejskloňovanějším jménům. Navíc nám představí svoje nový EP ve francouzštině s názvem "Zonard".
LA INQUISICIÓN z Barcelony jsou na válečný stezce. Přináší příběhy vzteku a bolesti ze svojí domoviny v podobě syrovýho španělskýho punkrocku. Jejich debutový LP "Lux" je důkazem toho, že tihle chlápci to myslí opravdu vážně!
 

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/519564305202230/

KDE: FUCHS 2, OSTROV ŠTVANICE, PRAHA

KDY: 15. 3. 2019

 

Kilčo


5.3.2019   Rubrika: Články   |   Komentářů: 1   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,6
jde to 1,6
 

Diskuse ke článku - BAD CO. PROJECT, LION’S LAW A LA INQUISICIÓN PŘIJEDOU V BŘEZNU NA PRAŽSKOU ŠTVANICI

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
melessafreya47
melessafreya47 - 8.6.2019 13:26

Dobrý den, jak to děláš Můžeme být přátelé, jsem Melessa Freya, z Turecka. Mám něco velmi důležitého sdílet s vámi Řeknu vám více o mně, když dostanu odpověď od vás prosím napište mi do svého soukromého e-mailu (melessafreya34@gmail.com)

Hello, how are you doing Can we be friends, I am Melessa Freya, From Turkey. I have something very important to share with you I will tell you more about me when i get a reply from you please write me in my private email(melessafreya34@gmail.com)