CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Benefit na SOL!S

Benefit na SOL!S
 

Benefiční odpoledne zakončené koncertem, výtěžek z akce poputuje na účet SOL!S - solidární síť je nezávislá skupina lidí, která se rozhodla společně hájit svá práva a řešit problémy na pracovišti i mimo něj. Chceme-li uspět, máme větší šanci dosáhnout cíle společně než jako jednotlivci. Kromě sporů na pracovišti se zaměřujeme na organizaci solidárních akcí a kampaní za požadavky poškozených zaměstnanců či brigádníků a jejich práva. Braňme se společně!
https://solis.451.cz

Zahrají:

BAESTIEN
post-metal crust Sokolov/Cheb
Kapela ze západu poskládaná ze členů HERESE, OURWAY, LE BAIN DE MAID, ALBION a další. BAESTIEN se hlasitě přihlásili o slovo debutní deskou “Uroboros” z roku 2016, která vyšla na německém labelu Alerta Antifascista. Melancholická výprava v crust-metalových šlépějích, doporučeno fandy FALL OF EFRAFA či AMENRA.


DISAVOIR VIVRE
crust-punx Domažlice
V poslední době hodně aktivní kapela z Domažlic, která vyrostla na troskách DEMOLITION WORKERS, ČLOVĚKOK. Crust-punková vřava s oboupohlavním vokálem. V průběhu minulého roku vydali split kazetu s INTERPUNKCÍ a vše stvrdili společným Evropským tour. Následně vyšel další kazetový split se spřízněnou bandou VZTEKLEC. Aktuálně se připrav na záskok na vokálu v podobě Fredy Soÿka Mercuryho (KOSI IDINA, ČLOVĚKOK atd.).


INTERPUNKCE
hc-punx Praha
Ostrý hardcore-punk z práglu, žádný sraní v tradici IDIOTI NOVÉ DOBY nebo RED INSECT. Jak už bylo napsáno - split kazeta a evropské tour s DISAVOIR VIVRE. Koncertně taky hodně aktivní kapela, mladí a neklidní!


DOMLUVA
fast/grind - open project
DOMLUVA mezi DECULTIVATE a LAKKA značí průser, čili fast-grind válec, který během pár minut semele vše na prach, nebo taky ne… zkus ochutnat! Záleží na tom, jak se domluví a kdo přijede. Hrubá ukázka zde:


začátek: 15h
běh: 16-17h
přednáška: 17-18h
koncert: 18-22h

Vstup: Dobrovolný - výtěžek poputuje na účet SOL!S

Konec živého hraní bude ve 22:00!

Akce se koná za každého počasí!

!!!V průběhu celé akce dbejte na své osobní bezpečí, ať předejdeme úrazům viz. minulý ročník!!!

Snažme se udržovat pořádek a řídit se dle hesla: “Co si přinesu, to si taky odnesu!“. U garáže budou pytle na bordel, neboj se zeptat kam s odpadem díky!

Podrobnější info, jak se na garáž dosta zde:
https://rawezin.wgz.cz/rubriky/nase-akce/18-05-19-benefit-na-sol-s

Jídlo, pití:

- Na zahřátí budeme vařit čaj s rumem za dobrovolný příspěvek. Pravděpodobně by mělo být i pár lahváčů, ale nespoléhej na to. Letos snad i chlazených :-)

- K zakousnutí by měl být……… info brzy

- Vezmi si sebou, co uznáš za vhodné. V průběhu akce bude možnost grilování, to znamená, bude rozdělanej gril (případně si ho můžeš rozdělat sám), hlavně si sebou něco přines, ok? Do desíti hodin je možný si skočit do hospody pro točený do petky a nebo si nakup zásoby předem, na konečné šestnáctky je penny market.

Solidarity crew a Garážníci

Dotazy na:
trojka007@seznam.cz
kawaryze@seznam.cz

https://www.facebook.com/events/338357706766998/

 

 

Kilčo


13.3.2019   Rubrika: Články   |   Komentářů: 2   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Benefit na SOL!S

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
melessafreya47
melessafreya47 - 8.6.2019 13:25

Dobrý den, jak to děláš Můžeme být přátelé, jsem Melessa Freya, z Turecka. Mám něco velmi důležitého sdílet s vámi Řeknu vám více o mně, když dostanu odpověď od vás prosím napište mi do svého soukromého e-mailu (melessafreya34@gmail.com)

Hello, how are you doing Can we be friends, I am Melessa Freya, From Turkey. I have something very important to share with you I will tell you more about me when i get a reply from you please write me in my private email(melessafreya34@gmail.com)