CO PANKÁČ,TO SORTA...

 

Festival Mighty Sounds zveřejňuje seznam kapel na jednotlivé dny

Festival Mighty Sounds zveřejňuje seznam kapel na jednotlivé dny

Festival Mighty Sounds připravuje svůj 15. ročník, který se uskuteční 12. – 14. července 2019 v Táboře. Na letišti Čápův dvůr se během tří dnů představí přes 100 interpretů ze zahraničí i z domácí hudební scény. Jubilejní 15. ročník nabídne to nejlepší z punkrocku, rock’n’rollu, ska, punku, reggae a spřízněných žánrů, ale i špičku domácího alternativního divadla a bohatý doprovodný program. Pořadatelé právě zveřejnili seznam kapel na jednotlivé dny.

V pátek kromě mnoha dalších zahrají H20, Donots, The Skatalites nebo N.O.H.A., v sobotu pak budou mezi vrcholy programu patřit vystoupení Turbonegro, While She Sleeps, The Original Wailers, Dog Eat Dog nebo Looptroop Rockers. V neděli, poslední den festivalu, program nabídne například Dubiozu Kolektiv, The Casualties, Deez Nuts, Fiddler’s Green nebo domácí Pipes and Pints. Z dalších domácích interpretů se můžou fanoušci těšit na Sto zvířat, Fast Food Orchestra, WWW, Plexis, Elektrick Männ a celou řadu dalších.

Kromě nabitého line-upu si pořadatelé jako každý rok dávají záležet i na kvalitě a pestrosti nabídky jídla, stejně jako na komfortu v areálu i stanovém městečku. Festival je pověstný svou unikátní atmosférou. Vstupenky lze nyní v předprodeji koupit od 1650 Kč na všechny tři dny. Více informací lze nalézt na https://www.mightysounds.cz/.

*MIGHTY SOUNDS vol. 15*

12. – 14. července 2019

Tábor, letiště Čápův dvůr

To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

 


29.5.2019   Rubrika: Letní festivaly   |   Komentářů: 15   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 3,7
nic moc 3,7
 

Diskuse ke článku - Festival Mighty Sounds zveřejňuje seznam kapel na jednotlivé dny

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Berny
Berny - 21.2.2024 13:14

Pamatuje si ještě někdo, jak to tady kdysi žilo...? Kolik příspěvků tu denně bylo...? Jak živá diskuze tu probíhala...? Jak se tady "kamarádili" lidi, co se nikdy nepotkali, jak se hádal Medvěd s Alexem...? Jak tady pravidelně byly ankety...? Tolik vzpomínek a taková nostalgie. Já se sem párkrát do roka chodím podívat a vždycky je mi trochu smutno. Byli jsme první internetová generace a teď jsou z nás staří idioti, kteří žijou kdo ví jak.
Třeba si to tady za pár let někdo z dřívějších návštěvníků přečte a taky zamáčkne slzu v oku. A pokud to teď čte někdo z těch, kteří nezažili zdejší zlatou dobu, tak vězte, že tohle byl super web, kde se člověk přihlásil několikrát za den a vždy tady byl nový obsah.
PUNK’S NOT DEAD aspoň v srdci, když už ne na PUNK.CZ smajlik - 3 smajlik - 15 smajlik - 24

 
melessafreya47
melessafreya47 - 8.6.2019 13:21


Hello, how are you doing Can we be friends, I am Melessa Freya, From Turkey. I have something very important to share with you I will tell you more about me when i get a reply from you please write me in my private email(melessafreya34 @ gmail.com)