Tento listopad bude venku Tma.

Bratislavská stálice ADACTABratislavská stálice ADACTA, která čeří vody československého DIY hardcoru už 15. rok vydává v listopadu už 4. řadové album s názvem Tma. Album vychází pouze na vinylu a je výsledkem spolupráce českých PHR a Véva records, několika slovenských, jednoho německého a francouzského labelu. Tma ukončuje trilogii "latinských" alb ADACTY a zároveň otvírá nové období skupiny, ve které fungují bývalí a současní členové formací jako jsou Davová psychóza, Beton, Hell on Earth či z nové kapely Genom Bastard.

10 vinylových záseků tvoří kompaktní masu, která se nese v d-beatovom tempe s častými výlety do punku a metalu. O těžkotonážní zvuk sa postaralo známe moravské studio Shaark. Deska vychází v gatefold obalu (s parciálním lakem) a navíc i s plakátem, našivkou a download kódem.

www.phr.cz

https://adactaband.bandcamp.com/album/tma

It’s Gonna Be Dark Outside This November

ADACTA has been a staple of Bratislava’s DIY hardcore scene for over 15 years and this November tha band are releasing their already 4th full-length titled ‘Tma’ (Darkness). The album is going to be released only on vinyl and is a result of cooperation between a number of Czech, Slovak, German and one French labels. Tma concludes ADACTA’s trilogy of albums with Latin names and simultaneously opens a new chapter in the history of a band whose members have featured in strong names of Czech and Slovak DIY punk scene, such as Davová psychóza, Beton, Hell on Earth or its fresh new blood, Genom Bastard.

10 vinyl tracks combine to shape a compact and dark mass dominated by d-beat rhythm and heavy riffs with frequent digressions to both punk and metal territory. The heavy sound is guaranteed by the well-known and frequented Moravian Shaark studio.

 


17.11.2015   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Tento listopad bude venku Tma.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.