Brněnský a americký punk-garage-rock poměří síly na jednom pódiu

Brněnský a americký punk-garage-rock

Na Flédě se po delší době opět otřese punková zem a krýgly se budou klopit jeden za druhým. Už 13. ledna totiž do Brna dovalí americká punkrocková skupina Buried cities, která zde představí fungl novou desku „The Good Fight“. Zahraniční hosty podpoří jako předkapela brněnská skvadra Black Burley.
Čtyřčlenná parta z amerického Texasu vyráží na evropské turné ukázat, zač je toho americký punkrock. Kapela, která vzešla z ruchu a špíny Austinu, kašle na velká gesta a prázdná slova vzkazuje, že Brno čeká punkrockový uragán. „Buried cities hrají nejraději pro vroucí kotel lidí, do kterého sem tam naskočí. Jejich nová deska kombinuje čtyři živelné povahy členů. Těšit se můžete na nevrlý odkaz východoamerického pobřeží, undergroundové kořeny z ulice, hardcorové linky i energické punkrockové riffy,“ dodává Marie Butula Cichá z klubu Fléda.
Black Burley jsou nová kapela ex-kytaristy Bombs From Heaven, která přináší parádní mix Danzig, Deep Eynde, The Damned a The Cult, zkrátka se v ní potkává hard rock s horror a goth punkem.

Buried cities /USA/ + Black Burley /CZ/, Fléda, 13.1.2016, 20:00
Afterparty: DJ Tchichiman (prague city lovers djs)
Vstupné: 100 Kč

 


11.1.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1
PUNK 1
 

Diskuse ke článku - Brněnský a americký punk-garage-rock poměří síly na jednom pódiu

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.