RECENZE: Acidez - Welcome to the 3D Era

Acidez - Welcome to the 3D EraTuzemští punkoví nadšenci mají možná Mexiko spojené nejen s kaktusy a drogovými aférami, ale také s tamní syrově punkovou smečkou Acidez. Ta totiž při svých koncertních výpravách na starý kontinent nezapomíná na srdce Evropy, což potvrzuje i dva roky starý split s ostravskými Malignat Tumour.

Letošní řadovka Acidez Welcome To The 3D Era, vydaná za pomoci Voltage records, nepředstavuje v kontextu dosavadní tvorby skupiny žádné překvapení. Tentokrát se ale jedná o koncepční nahrávku, která - jak je patrné z názvu desky a z jejího typického obalu - předestírá nevlídné vize budoucnosti.

Ta je plná nukleárních bomb, chaosu, kontroly všeho a všech a hlavně nadvlády moderních technologií. Za vše mluví už názvy jako Techno-Control, Technology For Destruction nebo Machine Domination.

Od podlahy hraný syrový hardcore-punk staršího střihu, číra drhnoucí o strop garáže, jednoduché a svižné riffy a pořádně nasraný vokál, vyřvávající rovnou dvojjazyčně své věštby. Tak by se dala shrnou hudební část desky Welcome To The 3D Era

Stejně jako na předchozích deskách totiž nad angličtinou převažuje španělština, mateřská řeč členů Acidez. To je pro nás jasné poznávací znamení kapely a zároveň také příjemný, lehký závan exotiky.

https://www.facebook.com/VOLTAGE-RECORDS-201197003272620/

 

Petr Šrajer


30.7.2016   Rubrika: Články   |   Komentářů: 0   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,1
PUNK 1,1
 

Diskuse ke článku - RECENZE: Acidez - Welcome to the 3D Era

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.