Užitečné

S.P.S.

Ješte hrajou
Emaily: ank@telecom.cz
WWW: http://sps.zde.cz/


vloženo 2.6.2006   |   Komentářů: 235   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 1,3 PUNK 1,3
 

Diskuse ke kapele - S.P.S.

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-102
Fallen_Rose
Fallen_Rose - 19.5.2008 10:55

autoritypunk16: souuuhlasiiimsmajlik - 7

Fallen_Rose
Fallen_Rose - 19.5.2008 10:54

nejvíííííícsmajlik - 18

pudl
pudl - 30.4.2008 10:32

Na tech sem jeste s malomocnosti a telexem zacinal...Proste bomba!!!smajlik - 14smajlik - 14

autoritypunk16
autoritypunk16 - 22.4.2008 21:46

Sou nejlepšííí..!!smajlik - 1

Bao
Bao - 21.4.2008 18:51

S.P.S ka mě doslova votkojili nejvic se mi líbí brutalita na Václaváku a máma to je faktsmajlik - 17 shat down nazissmajlik - 13

luboš
luboš - 31.3.2008 21:51

smajlik - 14smajlik - 5

grazy punkerka
grazy punkerka - 23.3.2008 17:06

je to super skupina smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15

Fuck_me
Fuck_me - 12.3.2008 13:03

smajlik - 10

ewiik
ewiik - 11.3.2008 18:15

spska vždycky byly a budou ti z nejlepších kapel český scény smajlik - 3smajlik - 13

Švára
Švára - 17.2.2008 17:45

smajlik - 3Nejvíc kapelkasmajlik - 3

AMokinHOUSE
AMokinHOUSE - 8.2.2008 20:53

toto jsou borci smajlik - 16

grazy punkerka
grazy punkerka - 20.1.2008 17:18

je to super kapela hlavne mam tu mam nejradsi smajlik - 7

Viktorpunk
Viktorpunk - 20.1.2008 13:00

Super je to srdcova záležitost!!!!

Ďuso
Ďuso - 27.11.2007 13:06

Super ale uz to neni to co dakedysmajlik - 10smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 13smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15smajlik - 14smajlik - 15

wendela
wendela - 14.11.2007 16:23

sou nejlepšismajlik - 5

kklikk
kklikk - 3.11.2007 13:38

Njelepší punková kapelka co znám(aspoň ta česka!!)smajlik - 14smajlik - 3smajlik - 5

Spots
Spots - 10.10.2007 16:31

Cinkali sme klíčema,
zůstalo v uších zvonění...

Podle mne sou jedni z nejlepsichsmajlik - 5
PUNK´S NOT DEsmajlik - 7D

OI!MIREC
OI!MIREC - 20.9.2007 20:10

SPS proste no koment niečo užasnesmajlik - 13

freddy...
freddy... - 11.9.2007 18:52

smajlik - 3smajlik - 13smajlik - 7

OldHandFromHell
OldHandFromHell - 20.8.2007 20:45

smajlik - 5smajlik - 5smajlik - 5viva S.P.S., protože sou to kurva starý dobrý punkáči


Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-102

Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 36.
Archiv anket.