S.P.S.
Ješte hrajou
Emaily:
ank@telecom.cz
WWW: http://sps.zde.cz/
vloženo 2.6.2006 | Komentářů: 235 | Doporučit kapelu | Vytisknout
Diskuse ke kapele - S.P.S.
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
autoritypunk16: souuuhlasiiim

nejvííííííc

Na tech sem jeste s malomocnosti a telexem zacinal...Proste bomba!!!


Sou nejlepšííí..!!

S.P.S ka mě doslova votkojili nejvic se mi líbí brutalita na Václaváku a máma to je fakt
shat down nazis




je to super skupina 













spska vždycky byly a budou ti z nejlepších kapel český scény 

Nejvíc kapelka

toto jsou borci 

je to super kapela hlavne mam tu mam nejradsi 

Super je to srdcova záležitost!!!!

Super ale uz to neni to co dakedy




























































sou nejlepši

Njelepší punková kapelka co znám(aspoň ta česka!!)



Cinkali sme klíčema,
zůstalo v uších zvonění...
Podle mne sou jedni z nejlepsich
PUNK´S NOT DE
D

SPS proste no koment niečo užasne







viva S.P.S., protože sou to kurva starý dobrý punkáči















.jpg)

