S.P.S.
Ješte hrajou
Emaily:
ank@telecom.cz
WWW: http://sps.zde.cz/
vloženo 2.6.2006 | Komentářů: 235 | Doporučit kapelu | Vytisknout
Diskuse ke kapele - S.P.S.
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
z sps se poserme ! ne kecám jako klasika no kdo by neznal sps že?ale přiznejme existují o hooodně hooodně lepší vali ....offšem takchy si ráda v pohodíčce poslechnu nějakou tu svobodu vod nich že jo:-)) offšem zase neseru když :chtěl bych ti mámo má že jo?


můžu akorát některé věci z Jsme v hajzlu

No jo,když je majitel klubu vypitej idiot a místo v pátek vylepí plakáty na sobotu...

naprosto vyborna kapelka nechapu jak se to nekomu nemuze libit punx not dead!



dobrá kapela



dost hustá kapela 
.jpg)
hodne dobryyyyy


to je kapela jedna z nejlepších u nás 

Můžu ju doporučit je 100%

docela dobrý
Anonym: neser se do s.p.s jsou dobry tak se do nich neser
.jpeg)
jsou to borci a mám od nich dokonce i podpis na gládách
hm, moc se mi to nelíbí. Na NVÚčka prostě nemají.

nejsou špatní

jako jo, že...pokud si myslíte že sou super a že sou božští, tak si to nechte pro sebe a nepište tu takové píčoviny, pak je tu miliarda příspěvků z nichž je velká většina pouze o tom že ´´sou božští´´, ´´miluju je´´ a jine 

jsou nej-miluju je, jsou božští, maj supr nej texty jako hovado, nadčasová hudba i zjev-jsou k sežrání-strašně je chci-na ruce se měl podpisy Celý rok-miluju je-jsou nej nej enej a nej! bohové punku!!! jste čurácí!!!!!!!!!!!!!!!!

tak s tema sem zacinala(mimo jine)sou nejlepcejsi...



ať žije Snížená Pracovní Schopnost 

super....co dodat!!!

jinac 13.10. zahrajou SPS na domaci pude v Teplicich a jako specialni host slovenska legenda-Slobodna Europa.















.jpg)

