https://www.youtube.com/watch?v=g1RUddFGgJM#t=3.335938
https://www.youtube.com/watch?v=f7mRG88KPbA


mikesh:
sem to nezvládnul...
.jpg)
Aspon na marviny chci dorazit

mikesh:
deš tam???
.jpg)
.jpg)

drobekpunk: jinak čus jindro sem já standa hele jak jedeš na ten brněnec já že bych se po cestě k tobě přisral :) a bereš sebou eště někoho? je to vod osmy celkem brzo na mně ale že sme se dlouho neviděli že :-D 

budou točit na brněnci pivo bez cukru? aby drobek punk nedostal inzulínový záchvat
https://www.youtube.com/watch?v=Z6zqYSezqwo
.jpg)
Největší underground a protest proti systému je autentická afgánská džihád burka, vedle toho jsou Antifa, Klinika, A.B.Bartoš, komouši, DSSS, či stará dobrá kostní moučka malé prdítka.
http://jdem.cz/b9jpg6
Nekup to.
Yes We Can!

Zdarec sranec 



Tak i to se nekdy musi ne? :-D
Cau slejsky 
Medo za me je brnenec jasnej.den predtim je jeste parnik v brne se zemezluci.
A 13.8 jedem hrat do krizanova na Glady vpred fest.. zemezluc ilegality a hromada dalsich..tak tam taky zalejem

Kilčo:
tak eště aby tě sral,že...

fčera se zjevil Drobek v Praze Bubnu na OI POLOI a byl jsem potěšen jeho návštěvou

Medvěd!:
vim já,co bude koncem června...
dyž to pude,pojedu...

chrpa: 25.6. Chci je s Drobkem na Brněnec - přidáš se,ty náplavo Dobřichovická.... ?

chrpa: 

Medvěd!:
abys nelitoval,gumo...

Závěs: Já s Pražákem nikam nejedu...


piju beeeeer a v poho.Před 14dny v Anglii u ségry,no bertteto
piju beeeeer a v poho.Před 14dny v Anglii u ségry,no bertteto
https://www.youtube.com/watch?v=HKTtn1_bhUE&index=6&list=RDP-5TbmFLSkc
i s Medvědem brtníkem
chrpa: Stafte se někdy do Jesu


chrpa: 


















.jpg)

