.jpg)
"Nevěř ve svoji slabost"

double hovno
hovno
hovno

speez:mno tak to seš ''št'astnej'' člověk...jako fakt!!!




Roxy: jojo vi mdo ceho jdu a kde skoncim stejne 

pijeme dokud nepadnem a když padnem pijem vleže 

jak zpívala naše legenda K.G. : Být navždy mlád 
.jpg)
PuňkDiwa~:) : já si občas rýpnu do masožravce když de jíst maso, a řeknu: "Jé, ty deš papat mrtvolky? Tak dobrou chuť "

Sisa: já tky nejim mrtwoly


.jpg)
PuňkDiwa~:) vším, ale né zvířatkama 

speez:tak jako to se musí uznat mno...jojo krutá pravda...ale tak aspon víš do čeho deš...


jj Anelina.....a čím se žiwíš:o) ?
.jpg)
jo, myslím že Angelina.. ale to je mi jedno, ten citát se mi líbí :-)

Sisa: ty woe neměla to náhodou wytetowyny Courtney Lowe? Bo Angelina Jolie newim ale někdo určitě...jinak dobry
.jpg)
Yolk: No už jsem to tu psala, myslím, že je to jednoznačný : Co mě živí, to mě ničí 

Roxy: a k tomu mi stacil pouze nakupni vozik...ae musi se uzna ze je to pravda...

vege16: a já řikám :
ŽIVOT JE PES A MY SME JEHO PATNÍKY
.jpg)
tyyjinek: život je pes ?
to vždyccky říká babička:
ŽIVOT JE PES A MY JSME JEHO ŠTĚŇATA....

Sisa: A co to znamená?
.jpg)
to nevím, ale mám to vytetovaný 
.jpg)
Co mě živí, to mě ničí. "Quad me nutrid, me destruid"

jej sorry speez

speed:dost dobrej citát...poved se ti
mno jako aji s tím celkem souhlasím...

mrdej dokud je tvrdej 

jo co sem vymyslela za citat...ae je to pravda
me fascinoval nas ozdobeny vozik štěpa ani nvm proc...takze:Jdi do pici dokud mozes

Pro všechny slečny: Když stoupáš po žebříku slávy, nenech chlapy, aby ti čuměli pod sukni!

Nikdy nedelej zadny DULEZITY rozhodnuti kdyz ses na dne a cejtis se slabej.

nevyjednávej,nič a rozbijej 

We can do it!

Pařba a flink chcou celýho člověka

Když nevíte co by,rozbíjejte huby.

energie G: nebo......!!

to už rovnou místo školy do hospody

ze školy rovnou do hospody!!!

Mephala:



Mephala:raní ptáče bez lahváče, vůbec nikam nedoskáče

Ranní ptáče dál doskáče, víc toho sežere a dřív chcípne..

Co můžeš udělat hned, odlož na pozejtří a máš 2 dny volna 
Mrtvej nácek, dobrej nácek.

No Future!!!

Ke koksu se nečuchá, pane

MOZEK SE NEŠUKÁ 

zivot je pes, laska kurva a sex zaplata....

"Nepomahej osudu, sam vi jak na to, Ty to leda zkurvis"
a taky

"neřiď se heslama"
Fashion? Why? I just wear whatever was on the floor... :)

Punx and skins :)

Born to lose, live to win...aneb zrozen prohrát, žít pro vítězství. (Lemmy)

no future...neplánuju budoucnost, bo by mě taky mohlo zítra něco zabít















.jpg)

