Pokec o akcích

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o akcích

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
chrpa
chrpa - 14.5.2009 16:12

Medvěd: vždyť se na ně tak těšil...

Medvěd
Medvěd - 14.5.2009 16:10

chrpa: No jo,von tam bude soudruh sešívka taky :-)))))))

nahlas
nahlas - 14.5.2009 15:58

chrpa: tak- PUNK AS FUCK!!

chrpa
chrpa - 14.5.2009 15:54

nahlas: nebo dneska rudo před očima a nos na průsery...

nahlas
nahlas - 14.5.2009 15:53

chrpa: a kurvasmajlik - 1tak ať nemáš ráno modro pod očima a nos nalevo

chrpa
chrpa - 14.5.2009 15:50

nahlas: no ba,chystám se vysmát tý slávistický všismajlik - 10smajlik - 10

nahlas
nahlas - 14.5.2009 15:48

jo vlastně už vím..tož ať vás to baví!!

chrpa
chrpa - 14.5.2009 15:47

nahlas: na anglány...

nahlas
nahlas - 14.5.2009 15:46

chrpa: na co more??

chrpa
chrpa - 14.5.2009 15:41

nahlas: du do efka,pičo...

nahlas
nahlas - 14.5.2009 15:40

obrázek - punk_v_liberte.jpg

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 12.5.2009 14:37

obrázek - NOCO.GIF
obrázek - NOCO1.GIF

boneflyer
boneflyer - 10.5.2009 17:04

PŘEDPRODEJ DO PULKY KVĚTNA JEN ZA 100KČ
WWW.TICKETSTREAM.CZ
obrázek - crmdf09_plakat_p_a2_tisk_kopie.jpg

o.k.p
o.k.p - 9.5.2009 9:01

KRAKEN: ok

Trumpet music
Trumpet music - 8.5.2009 18:23

POZOR POZOR!!!

MYSPACE profil kapely nulová tolerance, se změnil na profil kapely BLACK AND BLUE.
BLACK AND BLUE je aktivně hrající a tvořící kapela se členy kapel Nulová tolerance a Bratrova svatba.
V nejbliží době jdeme do studia kde nahrajeme znovu písně které už před tím vznikly v kapele nulová tolerance, a to písně:
HC-PUNX ATTACK
PARANOIA
HYMNA
UP THE PUNX
které se budou oběvovat v play listu kapely BLACK AND BLUE.
První koncert proběhne 30.5. v klubu Budín v Žirovnici, kde vystoupíme právě namísto Nulové tolerance protože ta stále ještě není aktivní po oslabení(odchodu 2 členů) Lidem kteří se v Žirovnici těšili přimo na NT se omlouváme snad se vám bude naše produkce taky líbit.

Pokud máte jakékoliv dotazy prosím pište Tommy+ BLACK AND BLUE!

nulovatolerance@email.cz

KRAKEN
KRAKEN - 7.5.2009 1:53

o.k.p: na útulek se těším,wožerem se tam jak prasata a 15-16.5. jsou v Praze Tři sestry,Plexis,SPS,NVÚ,Visáči,Záviš,Dukla vozovna,E!Ečka......s Kyselem tam jedeme tak doufám že nějaký Teplický pówly pojedou s náma,tak mi dej fčas vědět

o.k.p
o.k.p - 5.5.2009 21:30

obrázek - uf2009.jpg

boneflyer
boneflyer - 5.5.2009 10:38

obrázek - crmdf09_plakat_p_a2_tisk_kopie.jpg

Rybička
Rybička - 5.5.2009 5:53

Sanovak: vše v jeden den - pátek 8.5.
z níže uvedeného letáku který nejde přečíst, jde zjistit, že ve čtvrtek 7mého je tam divadlo a promítání, v sobotu 9.5. je elektronic party a v neděli 10.5. je nohejbalový turnajsmajlik - 1letáky v origo rozlišení ti zašlu na mail, jestli chceš

Rybička
Rybička - 5.5.2009 5:51

obrázek - milada85.jpg

Sanovak
Sanovak - 4.5.2009 19:53

dekuji,ruku libam :-) jo a bude to hraj vse v jeden den nebo i v sobotu?

Rybička
Rybička - 4.5.2009 18:54

Sanovak: píšu za Kšiltovkáře - mail který nám přišel od organizátorů z Milady

návrh line-upu:

# začátek v 16:00!!!
# Lichikolha (kabaretní kvartet, Praha)
# Spots (anarcho-punk, Odolena Voda)
# Scalp (crust/punk, Jablonec)
# Blu-82/b (crust-punk, Děčín)
# Age of Death (fastcore/punk z Moravy)
# M.A.C. of Mad (elektro/violance, Praha)
# Stolen Lives (oldschool hc/thrash, Nové Město nad Metují)
# Tupak Amaru (DIY anarcho hc/punk, Orlová)
# Kobra XI (thrash/grindcore, severní Čechy)
# Kohoutek (hardcore/grind, Kladno)
# Fasteratu (crust, Liberec)

...vstupné není uvedeno, někde na bandzone jsem našla 100-150Kč, ale neručím za to

Sanovak
Sanovak - 4.5.2009 15:12

KŠILTOVKÁŘ-prosimte kolik je vstup a kapel?ja videl jeste jinej plakat a tam je jen 7 kapel tak nevim jak to je dik

ANTIFAK
ANTIFAK - 1.5.2009 22:06

KŠILTOVKÁŘ: zdarec tam bude dobrej mazec dík za info

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 1.5.2009 9:56

obrázek - hhh(2).JPG
obrázek - hhhhh(1).JPG


Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.