Pokec o akcích

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o akcích

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
o.k.p
o.k.p - 19.3.2009 11:26

27.06.2009 Bílina BOŘEŇ MYSTERIA OPEN AIR SEPULTURA(bra), BLOODCLOT(usa), WARBRINGER(usa), LORD BISHOP(usa), PLEXIS, POST-IT, TORTHARRY, APPLE JUICE, S.P.S., STATUS PRAESENTS, CALATHEA, BEAUTIFUL CAFILLERY, GROCK, LEGALIZACE, INBORNED LYCANTHROPY, MOSKVA ORCHESTRA, DO ŘADY!, ANESTESIA a další... 590,- na místě

boneflyer
boneflyer - 19.3.2009 10:11

obrázek - narozeniny.gif

mikesh
mikesh - 17.3.2009 20:54

http://www.docalliancefilms.cz/event/1/
do konce tejdne se muzete mrknout na zajimavy dokumenty na netu zadarmo

sešívka
sešívka - 16.3.2009 16:12

21.3.-Kralupy nad Vltavou-klub Kréta
Muerti , Crossczech , Kadence
vstup 90,- od 20:00

Krmič
Krmič - 16.3.2009 15:02

Jedete nekdo v sobotu 21.3. do Deepu na Odpady?

Chaos_Punx
Chaos_Punx - 16.3.2009 11:48

Confusion Nove Songy v Lepší Kvalitě:
http://bandzone.cz/confusion
http://myspace.com/confusionpunx

boneflyer
boneflyer - 15.3.2009 0:35

no jo, ....ale dole

Kilčo
Kilčo - 14.3.2009 20:10

boneflyer:
ten tvůj banner kmitá dole i s proklikem na vaše stránky.

boneflyer
boneflyer - 14.3.2009 19:52

obrázek - banner_narozeniny.gif

Hiro
Hiro - 14.3.2009 15:05

Mladá boleslav Rychta
21.3. od 20:00 vlez 90
Hrají
Kohout plaší smrt
Veselí koníci
Spínací špendík

o.k.p
o.k.p - 13.3.2009 12:34

obrázek - uf2009.jpg

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 13.3.2009 11:25

obrázek - J.JPG
obrázek - J1.JPG
obrázek - J2.JPG
obrázek - J3.JPG
obrázek - J4.JPG

boneflyer
boneflyer - 13.3.2009 11:14

obrázek - narozeniny.gif

Chaos_Punx
Chaos_Punx - 12.3.2009 20:35

Hëll

Potřebovali jsme pomoct....nemate prosim nake kontakty na lidi co pořádají koncerty tam u vás chybí nám koncerty při tour...hledáme koncerty na 5.6,6.6 a 7.6. jestli znáte někoho kdo robí koncerty tak mohli by jste mi pls poslat kontakt díky......Dänek/Confusion

maly punker
maly punker - 12.3.2009 20:15

smajlik - 13

o.k.p
o.k.p - 12.3.2009 16:41

obrázek - sboe2.jpg

Rybička
Rybička - 12.3.2009 15:26

hajkros: ne, budu tam o týden dřív slavit narozky..jen jsem ten leták sem plpla, že by moh zaujmoutsmajlik - 16

hajkros
hajkros - 12.3.2009 15:22

Rybička: dojedeš na moracu?smajlik - 1

Rybička
Rybička - 12.3.2009 14:54

obrázek - jak.jpg

o.k.p
o.k.p - 12.3.2009 14:14

obrázek - 253817_p.jpg

jaroušek
jaroušek - 11.3.2009 8:19

douvám že se na LOS FASTIDIOS taky dostanusmajlik - 10jsou dobrýsmajlik - 18

Kilčo
Kilčo - 10.3.2009 19:39

kugkitu:
prazsky koncert zrusili take italsti street-punkovi LOS FASTIDIOS (26.3.), misto nich probehne rokenrolovy vecirek s novou zhavou prazskou partou THUNDERBIRDS (www.myspace.com/thunderbirdsprague) - s Los Fastidios prave domlouvame nahradni termin, budeme Vas o nem informovat co nejdrive.

kugkitu
kugkitu - 10.3.2009 19:16

Los Fastidios 26.3 v praze nevite o tom nekod neco?????smajlik - 1

martino_pig_82
martino_pig_82 - 8.3.2009 17:59

obrázek - unseen_punkcz_copy.jpg

boneflyer
boneflyer - 7.3.2009 10:29

smajlik - 112.3. KLUB VAGON / PRAHA - VYČÚRAT A SPÁT + APPLEJUICE

NA KONCERTE JE MOZNE KOUPIT LISTKY NA DESATE NAROZENINY VYČÚRAT A SPAT ZA 70KČ U BASAKA.smajlik - 1


Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.