Pokec o akcích

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o akcích

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
boneflyer
boneflyer - 7.3.2009 9:33

no a plagat

obrázek - narozeniny.gif

boneflyer
boneflyer - 7.3.2009 9:22

obrázek - banner_narozeniny.gif

mikesh
mikesh - 6.3.2009 22:18

07.03.2009 Ledeč nad Sázavou Sokolovna
Psychohlína, N.V.Ú, Primitiv Plebs, Nežfaleš

KRAKEN
KRAKEN - 6.3.2009 14:28

Jedete někdo ze severu 11.4. do Hradce na DEADLINE???

grobother
grobother - 6.3.2009 14:06

obrázek - sq_p.jpg

Kenzo Zed
Kenzo Zed - 4.3.2009 17:08

obrázek - 10la.gif

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 4.3.2009 14:52

hajkros: HEHE, TAKY SNAD BUDE....CHCI ABY TO BYLO PĚKNÉsmajlik - 12

hajkros
hajkros - 4.3.2009 14:48

KŠILTOVKÁŘ: to by mohla bejt pěkná rulička

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 4.3.2009 14:47

hajkros: BRZY SE BUDE PLAGO NATAHOVAT A BUDOU DOPLNĚNY MÍSTA A DALŠÍ LOGA KAPELsmajlik - 16

hajkros
hajkros - 4.3.2009 14:43

KŠILTOVKÁŘ: kdy a kde?smajlik - 1

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 4.3.2009 14:37

obrázek - PRDET1.JPG
obrázek - PRDET2.JPG

Kenzo Zed
Kenzo Zed - 4.3.2009 14:20

http://crossclub.cz

19.3.2009
benefice je pro:
http ://ymkarium.ymca.cz/
http://www.dixie.ymca.cz/

http://www.myspace.com/thegangnails
http://www.myspace.com/thequeensofeverything
http://www.myspace.com/disc0balls

24.3.2009
Stoy ke Trino (SPA)
http://www.myspace.com/stoyketrino
http://www.stoyketrino.com

The Spankers
http://www.myspace.com/spankersthe

Kenzo Zed
Kenzo Zed - 4.3.2009 14:18

obrázek - crosska.gif

Kenzo Zed
Kenzo Zed - 4.3.2009 14:16

obrázek - jizak.gif

Medvěd
Medvěd - 3.3.2009 23:43

obrázek - antimaj(1).jpg

Medvěd
Medvěd - 3.3.2009 23:05

obrázek - plago_krest.jpg

punk@nik
punk@nik - 3.3.2009 19:50

proč vžy kdy někde napíšu tak tam sem sama?

Evžen
Evžen - 3.3.2009 9:53

obrázek - Veltrusy_letak.JPG

pan.Kérka
pan.Kérka - 1.3.2009 15:17

HEJI newi nekdo kdy je pod pÁrou ????????????

boneflyer
boneflyer - 27.2.2009 16:45

obrázek - banner_narozeniny.gif

Evžen
Evžen - 27.2.2009 15:32

!!!!!!!!!!VÝZVA PRO MLADÝ KAPELY!!!!!!!!!!

Nabízíme začínající punk kapele prostor zahrát si na letním festivalu Tolerance.
http://bandzone.cz/fan/tolerance
Zájemci nechť mi nechají vzkaz....

martino_pig_82
martino_pig_82 - 27.2.2009 12:57

obrázek - varukerspunk.cz.jpg

Andrew.X
Andrew.X - 27.2.2009 7:45

obrázek - akce(1).JPG

HippieHunter
HippieHunter - 25.2.2009 7:40

Evžen: pozor na ty zadarmovy xDDD

blackpearl
blackpearl - 24.2.2009 21:34

Máte-li zájem mrknout na fotky z rok starý akce v Kadani, kde hráli VIBRATORS, SEX PISTOLS EXPERIENCE atd., tak tady je link:
http://www.blackpearl.nafoceno.cz/PUNK.html


Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.