Pokec o akcích

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o akcích

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Evžen
Evžen - 24.2.2009 15:21

!!!!!!!!!!VÝZVA PRO MLADÝ KAPELY!!!!!!!!!!

Nabízíme začínající punk kapele prostor zahrát si na letním festivalu Tolerance.
http://bandzone.cz/fan/tolerance
Zájemci nechť mi nechají vzkaz....
smajlik - 3smajlik - 3smajlik - 3

Spirit
Spirit - 24.2.2009 12:46

jede někdo do Znojma do goga tuto sobotu??

boneflyer
boneflyer - 23.2.2009 21:29

obrázek - banner_narozeniny.gif

nahlas
nahlas - 23.2.2009 15:40

obrázek - hellbastard.jpg

Medvěd
Medvěd - 23.2.2009 10:57

HippieHunter: Dej mi jí,potřebuji si zašít velkou díru na krat'asecha nemám tam co dát ! ...Kdysi jsem takhle přez celou prdel nosil na černejch krat'asech vlajku bývalého SSSR,to si měl vidět,jak byli všichni nasraný,byla to dobrá provokace Bolševikůsmajlik - 10

HippieHunter
HippieHunter - 23.2.2009 10:54

Medvěd: ne, s ruskou, kterou tam spalim :-p

Medvěd
Medvěd - 23.2.2009 10:49

HippieHunter: S USA vlaječkou :-)

HippieHunter
HippieHunter - 23.2.2009 10:45

mikesh: tam se pujdu asi podivat, co ty?

Medvěd
Medvěd - 22.2.2009 12:11

obrázek - snimek034(1).jpg

mikesh
mikesh - 21.2.2009 23:20

V úterý 24. února 2009 v 18.00 se u pomníku obětem komunistického režimu na pražském Újezdě bude konat již posedmé vzpomínka na ty, kteří za své smýšlení a svobodné jednání byli uvězněni či zabiti totalitní mocí. K přítomným promluví rektor Univerzity Karlovy Prof. RNDr. Václav Hampl, DrSc. a zástupci Konfederace politických vězňů.
Zpěvem a hudbou akci doprovodí mladý písničkář a herec Tomáš Klus. Tradiční duchovní slovo pak pronese Mons. František Radkovský – biskup
plzeňský. Pozvánku ke stažení naleznete na naší webové stránce
http://www.viteznyunor.cz/_d/pozvanka_unor2009_Praha.pdf Budeme rádi,
když spolu s námi zapálíte v předvečer tzv. Vítězného února svíčku za oběti
komunismu.

boneflyer
boneflyer - 21.2.2009 23:03

obrázek - banner_narozeniny.gif

o.k.p
o.k.p - 19.2.2009 23:39

Kilčo: smajlik - 20smajlik - 20

Kilčo
Kilčo - 19.2.2009 23:20

o.k.p: smajlik - 20smajlik - 20smajlik - 20
http://www.punk.cz/index.asp?menu=603&record=8730

o.k.p
o.k.p - 19.2.2009 23:17

http://bandzone.cz/dorady

o.k.p
o.k.p - 19.2.2009 23:17

28.03.2009 Stříbro argentarium,legend night Šanov I, do rady,vipichana vcela,70kc

Chaos_Punx
Chaos_Punx - 19.2.2009 13:37

Areal Benatky!!!
obrázek - ZM_no.2_mensi_verze_(1).JPG
Začátek cca.20:00

HippieHunter
HippieHunter - 19.2.2009 10:40

o.k.p: na burning steps se zajdu na chvili kouknout smajlik - 14

o.k.p
o.k.p - 19.2.2009 10:13

28.02.2009 Česká Kamenice Kulturní dům / ČKSDFEST S.N.A.D., Falešný obvinění, Burning steps, The Vixbreakers, Cotton buts, Graveyard rejects, Nekrolog ,cachochbili předprodej 75,- / na místě 90,-

o.k.p
o.k.p - 19.2.2009 10:00

teplice club bozak
N.V.Ú /Punk/Hradec Králové/Cz, TRYSKÁČI /Trysk-Punk/Ústí/CZ, BRAJGL /Punk/Ústí/CZ,


Vstupné: 100
Začátek: 21:00h

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 18.2.2009 15:00

obrázek - letak_diskoiraa.jpg

boneflyer
boneflyer - 18.2.2009 13:33

obrázek - banner_narozeniny.gif

Rybička
Rybička - 18.2.2009 10:06

obrázek - dejchanek.jpg

Chaos_Punx
Chaos_Punx - 16.2.2009 22:14

obrázek - ZM_no.2_mensi_verze_(1).JPG

Rybička
Rybička - 16.2.2009 19:14

DEJCHÁNEK vol.8. - pátek 20.března na Kotelně - Šumperksmajlik - 10
PROFESOR LEFEBVRE(crust/grind Kroměříž)
CUTTING EMBRIO(grind Karviná)
HECHITERA(metal hardcore Rýmařov)
APETIT TERROR(crust hardcore Rýmařov)
MOSKVIČ(ska punk Rýmařov)
EX-LEX(woman crust punk N.Jičín,ValMez,Brno)
SVATÝ JIDÁŠ(alternative punk Bratrušov)
smajlik - 1smajlik - 10smajlik - 16

chrpa
chrpa - 16.2.2009 18:29

Medvěd: chvost ještě stihnu...


Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.