
https://www.facebook.com/164875197947/photos/gm.493232284215297/10153941798597948/?type=3&theater

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/s960x960/12491960_10153941798597948_4312867656743965908_o.jpg

BRNO POZOR!
Sháníme kapelku která by s náma zahrála 14.11 v Brně... máme zamluvený termín... je to Sobota
kdyby měl někdo zajem ozvěte se na blackandblue.pxrx@gmail.com
TT

tak sem se včéra v crossu slušně vykrosil

chrpa: OK!

Medvěd!:
tak to pak hoď do fotogalerie

chrpa: Jasně

Medvěd!:
necháš nafotit jiřku,jó???

Chewie: KUP BEDÍNKU NEBO DVĚ PÍVA A DORAŽ DO ČESKÝHO RÁJE - NĚCO VYMYSLÍME

Čuus
Jsem fotografka z Brna, a už dávno se mi chce udělat foceni ve stylu "Punks not dead"
A proto hledám nějake pohodaře z Brna, chlapy a divky :) Čiro (možna i barevné), spravné punkové oblečení je podminkou :)
Pro Vás to budou pak hezké fotky ( samozřejmě zdarma), pro mě - mimořadna zkušenost, a taky krásne fotky do portfolia :)
Předem diky a těším se na odpovědi!

čus, přijdte nás podpořit
https://www.facebook.com/events/1635316540080801/


>

jdete někdo do vodňan na festa de la pohoda


Lidičky, doražte 20. 12. na Vánoční koncert SPS do Loun! 

Klement: Ty hovádko !
chrpa: Hehe, to mě ctí ! :D

Klement:
do toho nejdu,pannu fakt né...

chrpa: Orlice: Punkeři.zasraní.mě.mažou: co se škádlívá to se rádo mejvá :-D orlice není vegetarián takže poliká tudíš můžem dát trojku :-D chrpa ti postříká záda já ksicht :-D a adam pavlík si ho u toho bude honit :-D ale za závěsem páč mu hrozně smrdí jahoda

Klement: Drž hubu demente zkouřenej nebo opilej...
!

Klement:
klid klémo,klid...

chrpa plus orlice rovnáse krutá mrdanice :-D a stoho pak palice 
taková :-D muhahahaha

BANÁT!!!
akce jak sviň

chrpa: Já mám kozy, ty kokote.

tak co kozy???
zejtra sem tam

KÁBELE KNĚZEM-NÁŘEZ JAK SVIŇ VE SVATYM VÍTU!!!















.jpg)

