
Zdravim lidi .. nevíte jestli je teď nějaka akce poblíž trutnova ? 

http://bozak.cz/program-19-09-09-PUNK-4-PUNX.html kdo bude mit naladu at dorazi

Ahojte, pokial mate zaujem mozte si stiahnut a vypocut zadarmo nove cd punkovej kapely zo Slovenska s nazvom BEZ SUHLASU,
klikni na www.bandzone.cz/bezsuhlasu ,,,album je zadarmo k stiahnutiu
http://bandzone.cz/bezsuhlasu

http://bandzone.cz/fan/blivajz dovalte prasaci bude sekec mazec
.jpg)
.jpg)
.jpg)
PODVINÍ 2009 - 10.9.2009 v 16:30
# MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY
# RUDOVOUS
# BBP
# KRÁSNÉ NOVÉ STROJE
# VISACÍ ZÁMEK
park Podvinní, Vysočanská, Praha, vstup volný
.jpg)


Tak přidte zachlastat punkáči!!!


Kdyby někdo nevěděl kde je ta velká prdel stražisko tak asi 25km od prostějova.

19.září je ve Stražisku v soklovně punkáčská kalba.
Vstupny:45kč
je tam 5 kapel......

Ahojte, ak mate zaujem spoznat Slovensku punk kapelu BEZ SUHLASU a stiahnut si ich nove CD uplne ZADARMO
KLIKNITE
http://www.edisk.sk/stahnout-soubor/11372/Bez_Suhlasu_-_Horiaca_Europa__2009_.rar_62.8MB.html
ALEBO
http://www.ulozisko.sk/206604/Bez_Suhlasu_-_Horiaca_Europa_(2009).rar
VSETKO O KAPELE najdes na www.bandzone.cz/bezsuhlasu

Nazdar lidi dneska Crossczech a Pilsner Oiquell v Rudolicích tak koukejte dovalit :-) zapaříme že jo Šanováku :-)

http://bandzone.cz/crossczech koukejte dovalit do mostu


Chlastací akce #4.2
kedy:12.9.2069 kde: Benátky u Litu* v Okliku na sále start:cca 18:00
vlez: 0 KSČM pifo: Polička 12 cca 12Kč tekkilla: zlato stříbro cca 25 Kč
Něco do ucha
Saywhy? (crust/grind PCE)
Top Sekret (grind New Jičín)
Confidance (melodic death metal Okolí)
Stand All Hazard (HC Jeseník)
Tatáž Pakáž (punkrock Okolí )
E.D.A.E.(grind/noise Lit/Choceň)



A 12.zari v plzenske 100dolle s nami jeste vystoupi skupina Pan Cicvarek

OK, jak vidim muj prvni prispevek do diskuze se moc nepovedl, takze to zkusim jeste jednou: Na nas DALSI koncert vas zveme 12.zari do klubu 100dolla v Plzni.
Ted bude doufam nasledovat link a plakatek:-)
http://bandzone.cz/thejardarevival

Ahoj pankaci, chtel bych vam oznamit, ze dne 5. zari
se uskutecni v Lochotinskem pavilonku v Plzni koncert punkove skupiny skupin The
Jarda Revival, dale hraji Chichotaj a Sle. Zacatek je v 19.00.
Medvěd: hrebikem :-p ;oD
teda vážení Kros fest fakt libovka :)

HippieHunter: A čím ? Korunou ? :-)))))))))))))))))))))))))

29.8.2009 Stříbrná Skalice RC Na Marjánce

















.jpg)

