Pod Parou 2007 v Moravské Třebové

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Koncerty / Pod Parou 2007 v Moravské Třebové

Užitečné

Založila olik poslat vzkaz
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-129
Boddaa
Boddaa - 19.8.2007 17:26

eeej taky sem teraz dojela.,.,.,boty okamzite pod vodu :D a ja do vody taky pac jako bahno sem nasla i tam kde mam mista sou velice dobre krytasmajlik - 16 ale jako parada jen sem se tak casto nemusela koupat v tom pivisku,..,a kapele vice mene smajlik - 10

linej.clovek
linej.clovek - 19.8.2007 9:37

Tak jsem se vrátil dom, celej zasranej, ale nadmíru spokojkenejsmajlik - 21

linej.clovek
linej.clovek - 16.8.2007 21:42

Hoši a děvčata, zejtra to začínásmajlik - 5smajlik - 14

nevim_jmeno
nevim_jmeno - 5.8.2007 21:13

NoMainstream: myslím,že to nemá cenu...vždycky se to dá nějak vyřešit. a menší poznámka:já spacák ani stan nemám :)

Bufka
Bufka - 18.7.2007 9:49

NoMainstream: Jo, ve Vroutku. Bylo to tam v pohode, listky zadarmo smajlik - 10, dobry lidi i muzika, jen asi moc velky ocekavani co se tyka tech Exploitu.

¨¨klarka¨¨
¨¨klarka¨¨ - 17.7.2007 19:47

NoMainstream: ne ja obvykle spávám na stromě zakrytá listím:))

NoMainstream
NoMainstream - 17.7.2007 9:19

Jo, lidi, berete si spacáky, stany?

NoMainstream
NoMainstream - 17.7.2007 9:19

Bufo: v pohodě, já se těším i na jiný:)
A tys byl na nich u Vroutku u Podbořan, že?smajlik - 1

Bufka
Bufka - 12.7.2007 13:56

NoMainstream: Ja jo, v kvetnu a bohuzel pro me dost zklamani. Ale nechci kazit teseni... smajlik - 1

NoMainstream
NoMainstream - 12.7.2007 9:34

Pojedete? Já jo, taky se těším a nejvíc na Exploited. Ty jsem naživo ještě nespatřila:)

Horry_Ramone
Horry_Ramone - 1.7.2007 18:20

já se chystám taky........těším se jak malý...už mám doma i lísteksmajlik - 10smajlik - 7smajlik - 13

olik
olik - 29.6.2007 13:09

vsechne mesmajlik - 13smajlik - 15

lidijsousvine
lidijsousvine - 24.6.2007 21:34

kdo se chystá letos pod paru??

Pjos
Pjos - 8.6.2007 9:14

to punkeer: program je na www.podparou.cz

punkeer
punkeer - 7.6.2007 23:29

servac bonifac.kde je nakej program na netu bo tak neco????????smajlik - 15

Pjos
Pjos - 6.6.2007 8:48

Na Exploited jsem dost zvedavej. Jeste jsem nemel tu prilezitost videt je na zivo.

Boddaa
Boddaa - 5.6.2007 15:23

na explu vuubec !!ale na ostatni jo :))

rumova.gorila
rumova.gorila - 5.6.2007 13:58

Kdo se těší na The Exploited?smajlik - 10 já teda rozhodopádně!

olik
olik - 4.6.2007 9:05

smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15smajlik - 15

Šnek
Šnek - 3.6.2007 14:28

Už se těšim a jsem rád že je to blíž minulej rok nám cesta do města a zpátky trvala asi 5 hodin.

Boddaa
Boddaa - 3.6.2007 13:15

necekane neocekavana spolecnost smajlik - 1 a ne ze ne,,.,.banda ironickych ironiku

Radovan
Radovan - 3.6.2007 12:32

samá lepší společnost:)

Boddaa
Boddaa - 31.5.2007 17:21

pjos:mno ze je to tu dvakrat ta diskuze,.,..ale jinak se tam tesim smajlik - 18

olik
olik - 30.5.2007 9:32

uz se teze zesim bude hodnesmajlik - 15 a taky hodne lidi co nemusismajlik - 13proste tam bude sama lepsi spolecnostsmajlik - 3smajlik - 7smajlik - 8

Pjos
Pjos - 29.5.2007 14:58

Aji Kuncina a Moravska. Bude to mazec az se tam vsichni zase slezemsmajlik - 14

olik
olik - 29.5.2007 12:11

Tady to snad podporujou jen Trnavaci!!!!!!!!!!

Pjos
Pjos - 28.5.2007 11:47

Co myslis tim 2x?

Boddaa
Boddaa - 25.5.2007 14:36

nic proti ale zase 2x smajlik - 11

olik
olik - 25.5.2007 9:37

EXPLOITED!!!!!!!!!!!!!!!!


Zvolte stranu: 1-50 | 51-100 | 101-129

Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 36.
Archiv anket.