Předrevoluční punk

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Český punk / Předrevoluční punk

Užitečné

Založila 33095 poslat vzkaz
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
SID12
SID12 - 4.2.2008 17:26

no to sem hrozně rád že si to pamatuješ zakládal sem jí já a pořád si za tim stojim a kdo je ten druhej tak do toho je ti leda hovno

vege
vege - 4.2.2008 17:15

SID12: jo už mě to došlo,jak jsi oneha psal že jsi blonďák:-)
a ještě jedna otázka,kdo je ten druhej pomalovanej??
ty ale víš co si pamatuju??

myslím si o vás,že jste banda sviní,myslíte si to o sobě taky??

velice dobrá diskuze,chválím,strašně jsem se u ní nasmála

SID12
SID12 - 4.2.2008 17:04

sem ten s červenym svetrem a bllond krátkým čírem

vege
vege - 4.2.2008 16:56

SID12: jaký??smajlik - 3

vege
vege - 4.2.2008 16:56

jo medvěde ještě něco,na té fotce vypadáš jinak než s tím holým zadkem:-DD

vege
vege - 4.2.2008 16:54

jo medvěde máš pěknou džísku,hehe,mě známí kárají,že ta moje...
no nechce se mi shánět nášivky tak si na ní kreslím a píšu sama,někdo říká že to není punk ale ostuda,elitáři zkurvení:-D
ten s červenou rukavicí vypadá jak biafra z hnfek ...

kritická situace,háá,jsi mi připoměl stáále na útěku,a tak...hodně pěli hoši proti válcesmajlik - 14

SID12
SID12 - 4.2.2008 16:54

jo sem to já

vege
vege - 4.2.2008 16:51

jsem já to ale magor,tam mají oba namalované oči:-DD
kdo je sid a kdo je vilda zda-li se můžu zeptat??smajlik - 1

vege
vege - 4.2.2008 16:50

haha,medvěda jsem poznala,side nejsi ten s namalovanýma očima??smajlik - 1

vege
vege - 4.2.2008 16:47

zdarek,děkuji za rydy ohledně kazetky,bohužel je ale háček v tom , že pásek je někdy dole prostě nejde vytáhnout a kazeta nejde odšroubovat...

jojo jsem si vzpoměla na zastávku mileč,je to psycho kapelka či spíše byla??
to je asi vhodnější slovo.

kluci jak bylo na akci??
je já už nikde nebyla ani nepalatuju,,,už tři měsíce a je to o ničem,samá rachota alespon že mám tu zvěř doma o kterou se starám:-)
hele koukám že je tu nějaký odkaz,idu se kouknout,jsem já to ale zvědavá,na smyčec se mnousmajlik - 1

SID12
SID12 - 4.2.2008 8:38

kilčo:hochu hustota škoda že si vodjel...bylo ještě veselo pilsen dogs hráli parádně...končilo se asi kolem 6 raní

SID12
SID12 - 4.2.2008 7:16

http://kilco.rajce.idnes.cz/2.2.08%2CAURORA_HU_%2CKosutka_Hills%2C_Konflikt_SK_%2C_Falesny_Obvineni%2C_SPS%2C_hospoda_Pod_kopcem%2C_Bozkow./#2.2.2008_Bozkov_142.jpg

SID12
SID12 - 3.2.2008 19:55

nějaký fotky už tady jsou

SID12
SID12 - 3.2.2008 18:57

vole vilda spal dlouho já sem jel a žo konce a pak sem spal nazemi chvíli

Medvěd
Medvěd - 3.2.2008 18:42

SID12: Jo jasně,já nevim kdo tam potom chrápal s Vildou,jak dva teplouši :-)))))
Jinak jsem jel samozhřejmě načerno

SID12
SID12 - 3.2.2008 18:32

a neříkej mi tele když ty si půl akce včera prospal

SID12
SID12 - 3.2.2008 18:30

ty sparty už sou dávno v prdeli :-D a ty si měl prachy na cestu???nebo si jel na hajzlech mi se dostali až do protivína tam nám starostlivej průvoří oznámil aby sme opustili vlak čubka zasraná a šíleným stopování v protivíně sme se vrátili opět na protivínský nádra a museli volat kámoišovi aby pro nás přijel autem

Medvěd
Medvěd - 3.2.2008 18:12

SID12: Páč jste to telata,oba!!!!A ty sparty si strč někam :-))))))))

SID12
SID12 - 3.2.2008 12:47

kilčáku per sem fotky ze včera sem na ně zvědav...ty vole my měly krušnou cestu domu :D

Kikuse
Kikuse - 2.2.2008 10:34

cooooo byyyyy bylooooooo?

SID12
SID12 - 2.2.2008 9:20

COJE COJE COJECOJECOJE COJE COJE COJECOJECOJE

SID12
SID12 - 2.2.2008 9:19

jojo bude náááátěr

Medvěd
Medvěd - 2.2.2008 9:00

SID12: tak to Ti nepovím,jinak jsem též zvědav na Špínu a ty jeho umělce

Tisíc milionu zabitejch koni a nikdo se nezmění :-))))

SID12
SID12 - 2.2.2008 8:58

tisíc milionů zabitejch koní a nikdo se nediví

SID12
SID12 - 2.2.2008 8:58

já sem hlavně zvědavej na pilsen dogs

SID12
SID12 - 2.2.2008 8:58

jo to stíháme...když v 6 vyjedem z písku...a nevíš pořadí kapel???

Medvěd
Medvěd - 2.2.2008 8:56

SID12: Tak at se to dneska povede :-)Aurora hraje už od osmi hodin,tak to Kilčákovi řekni

SID12
SID12 - 2.2.2008 8:43

tě péro vole...tak dneska bude rock n roll já až kolem voběda do města a takm se už sežerem a pak alou nach písek a v 6 máme sraz s kilčem na vlakáči

Medvěd
Medvěd - 2.2.2008 8:25

Čau kundo,tak dneska!!! Zachvilku vyrážím :-)

SID12
SID12 - 31.1.2008 20:31

blond

SID12
SID12 - 31.1.2008 20:16

medved:zdar vole...hele v sobotu to pořádně roztočíme ne?ukážeme plzenákum co je pogo!!! :-) a kdybych už byl ve stavu kdy bych tě nemoh najít tak bych měl mít krátký blnd číro široký a na křiváku mám přes celý záda KILL THE POOR tak se mi dyštak vohlaš :-)

Medvěd
Medvěd - 31.1.2008 17:41

Zona A - Komárno ''95

obrázek - 1995_Komarno_006.jpg

Medvěd
Medvěd - 31.1.2008 17:39

Zona A - První sestava - 1983

obrázek - 1983_prvazostava.jpg

Medvěd
Medvěd - 31.1.2008 17:37

Zona A - Praha - 1988/89

obrázek - 1989_praha_001.jpg

obrázek - 1988_praha_002.jpg

Braňo a Koňýk - 1987

obrázek - 1987_branoakonyk.jpg

Medvěd
Medvěd - 31.1.2008 17:31

Zona A - 1994/95

obrázek - 1994_005.jpg

obrázek - 1994_001.jpg

1993

obrázek - 1993.jpg

Medvěd
Medvěd - 31.1.2008 17:28

Zona A - Raca - 1988
obrázek - 1988_Raca.jpg

Lamac - 1984

obrázek - 1984_lamac_001.jpg

obrázek - 1984_lamac_002.jpg

Medvěd
Medvěd - 31.1.2008 17:23

Zona A - Rockfest 1988

obrázek - 1988_rockfest.jpg

SID12
SID12 - 31.1.2008 17:05

4kilčo:zdar chlape...hele tak jak stou plzní???mohli by sme teda ject stebou???byly by sme dva a potřeboval bych vědět v kolik a kde se sejdem nejlepší by bylo kdyby si nás spíš někde vyzved na nějakym strategickym místě protože já ani kámoš se v písku nevyznáme...a dobrý by bylo kdyby si mi dal taky tvoje číslo na telefon kdyby se něco přihodilo nebo by sme se nemohli najít...zatim

SID12
SID12 - 30.1.2008 22:18

jo egon bondy je jendo z nějlepší CD vod PPU potom sem i hrozně líbí živák z 97 ten je perfektní a pak ještě z jejich počátků můž bez uší ale tam nehrajou ten jejich klasickej undergroun ale je to nášup jako swině

mrtvola ©
mrtvola © - 30.1.2008 22:08

Ty fotky jsou tak nejasné, že se ti nedivím. Jsou z bookletu, který byl přidaný k cd. Konečně jsem našel ty staré Plastiky "Egon Bondy's Happy Hearts Club Banned".
Mám to zrovna puštěné, samé klasiky typu: "Když je dnes člověku dvacet, chce se mu ze všeho zvracet. Ale těch, co je jim čtyřicet, je toho vyblít ještě více. Jn ten komu je dnes šedesát, může jít se sklerózou klidně spát....". A tak podobně.

Na to, abys končil s chlastem jsi ještě mladý. Nestraš ;-))))

Medvěd
Medvěd - 30.1.2008 21:47

A sakra,končim s chlastem,já myslel,že je to Šantrůček :-))))))))) Né kecám,ale myslel jsem si,že jsou živý :- ))))

mrtvola ©
mrtvola © - 30.1.2008 21:41

Ten punker a dědek jsou jen figuríny, Medvěde.

mrtvola ©
mrtvola © - 30.1.2008 21:41

Já od nich mám dvě céda, jednak Zabijačku, kde je jako bonus ta jejich punková tvorba, no a potom dvojalbum Velkoměsto. Ty starší věci z dob před příchodem Chadimy neznám a to, co Chadima dělal později mě už neoslovilo.

Medvěd
Medvěd - 30.1.2008 21:40

mrtvola: He ,jsou parádně vystrojení :-))

mrtvola ©
mrtvola © - 30.1.2008 21:38

obrázek - extempore2.jpg

mrtvola ©
mrtvola © - 30.1.2008 21:37

Extempore v období pořadu Velkoměsto

obrázek - extempore1.jpg

Medvěd
Medvěd - 30.1.2008 21:17

Mrtvolo,já mám od Extempore - Šel jsem domů včera a přišel jsem až dneska a je to z roku 1990 a songy třeba:Azbestovej guláš,,Plesnivý embrio Jan,Lopaty,Prasárna,Kopřivový blues a já už nevim,myslim,že je to taky od Blackpoint

SID12
SID12 - 30.1.2008 21:03

vod extempore "dům č.p. 11 234"potom něco ze slamníku potom něco co se menuje jenom extempore potom něco co se menuje feeling fine a potom totální masaker zvaný Zabijačka z 79. luuuuxus

mrtvola ©
mrtvola © - 30.1.2008 20:48

Nějaké Extempore mám, ale remastrované na cd od Black pointu. Takže nic pro vášnivé sběratele šumivých pásků ;-)

Viděl jsem je dokonce i na festivalu ve Veselí nad Moravou v roce 81, měl jsem šestnáct let a byl jsem v druhém ročníku na gymplu. Tehdy hráli Velkoměsto, fakt skvělá deska. Jako poslední kapela po půlnoci vystoupili Zikurat s Čokem. Jeli jsme tam s Modulem, který jako tradičně ve vlaku sbalil nějakou máničku a celou noc prosouložil ve spacáku. Takže si nic jiného nepamatuje.

Ale vůbec nejlepší tehdy byli Výběři, ještě je to tehdy bavilo a dělali obrovské šou na pódiu. Pomalé pohyby basáka Soukupa s výrazem dementa, Tomek v jezdeckých holínkách a nacistických rajtkách, Hrubeš za bicíma, Kocáb ležící pod syntetizérem, nehybný Pavlíček. Celý koncert se pohybovali trhanými strojovými pohyby, bylo to fakt něco úžasného. Navíc nezpívali česky, jen něco mumlali prý svahilštinou. Koncert z té doby bych rád někde sehnal ( i na kazetě).

Medvěd
Medvěd - 30.1.2008 15:45

vege: Tak to nemám,Extempore sem dřív měl na kazatě,ale kde je? a tuším,že sem ti i řekl v jiný diskuzi,že ho mám ,tak sorry :-)
Jinak Wire,Stranglers nebo Dr Feelgood nemám,stím musíš za Mrtvolou,ten to bude mít určitě :-)


Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.