no to sem hrozně rád že si to pamatuješ zakládal sem jí já a pořád si za tim stojim a kdo je ten druhej tak do toho je ti leda hovno
.jpg)
SID12: jo už mě to došlo,jak jsi oneha psal že jsi blonďák:-)
a ještě jedna otázka,kdo je ten druhej pomalovanej??
ty ale víš co si pamatuju??
myslím si o vás,že jste banda sviní,myslíte si to o sobě taky??
velice dobrá diskuze,chválím,strašně jsem se u ní nasmála
sem ten s červenym svetrem a bllond krátkým čírem
.jpg)
SID12: jaký??
.jpg)
jo medvěde ještě něco,na té fotce vypadáš jinak než s tím holým zadkem:-DD
.jpg)
jo medvěde máš pěknou džísku,hehe,mě známí kárají,že ta moje...
no nechce se mi shánět nášivky tak si na ní kreslím a píšu sama,někdo říká že to není punk ale ostuda,elitáři zkurvení:-D
ten s červenou rukavicí vypadá jak biafra z hnfek ...
kritická situace,háá,jsi mi připoměl stáále na útěku,a tak...hodně pěli hoši proti válce
jo sem to já
.jpg)
jsem já to ale magor,tam mají oba namalované oči:-DD
kdo je sid a kdo je vilda zda-li se můžu zeptat??
.jpg)
haha,medvěda jsem poznala,side nejsi ten s namalovanýma očima??
.jpg)
zdarek,děkuji za rydy ohledně kazetky,bohužel je ale háček v tom , že pásek je někdy dole prostě nejde vytáhnout a kazeta nejde odšroubovat...
jojo jsem si vzpoměla na zastávku mileč,je to psycho kapelka či spíše byla??
to je asi vhodnější slovo.
kluci jak bylo na akci??
je já už nikde nebyla ani nepalatuju,,,už tři měsíce a je to o ničem,samá rachota alespon že mám tu zvěř doma o kterou se starám:-)
hele koukám že je tu nějaký odkaz,idu se kouknout,jsem já to ale zvědavá,na smyčec se mnou
kilčo:hochu hustota škoda že si vodjel...bylo ještě veselo pilsen dogs hráli parádně...končilo se asi kolem 6 raní
http://kilco.rajce.idnes.cz/2.2.08%2CAURORA_HU_%2CKosutka_Hills%2C_Konflikt_SK_%2C_Falesny_Obvineni%2C_SPS%2C_hospoda_Pod_kopcem%2C_Bozkow./#2.2.2008_Bozkov_142.jpg
nějaký fotky už tady jsou
vole vilda spal dlouho já sem jel a žo konce a pak sem spal nazemi chvíli

SID12: Jo jasně,já nevim kdo tam potom chrápal s Vildou,jak dva teplouši :-)))))
Jinak jsem jel samozhřejmě načerno
a neříkej mi tele když ty si půl akce včera prospal
ty sparty už sou dávno v prdeli :-D a ty si měl prachy na cestu???nebo si jel na hajzlech mi se dostali až do protivína tam nám starostlivej průvoří oznámil aby sme opustili vlak čubka zasraná a šíleným stopování v protivíně sme se vrátili opět na protivínský nádra a museli volat kámoišovi aby pro nás přijel autem

SID12: Páč jste to telata,oba!!!!A ty sparty si strč někam :-))))))))
kilčáku per sem fotky ze včera sem na ně zvědav...ty vole my měly krušnou cestu domu :D

cooooo byyyyy bylooooooo?
COJE COJE COJECOJECOJE COJE COJE COJECOJECOJE
jojo bude náááátěr

SID12: tak to Ti nepovím,jinak jsem též zvědav na Špínu a ty jeho umělce
Tisíc milionu zabitejch koni a nikdo se nezmění :-))))
tisíc milionů zabitejch koní a nikdo se nediví
já sem hlavně zvědavej na pilsen dogs
jo to stíháme...když v 6 vyjedem z písku...a nevíš pořadí kapel???

SID12: Tak at se to dneska povede :-)Aurora hraje už od osmi hodin,tak to Kilčákovi řekni
tě péro vole...tak dneska bude rock n roll já až kolem voběda do města a takm se už sežerem a pak alou nach písek a v 6 máme sraz s kilčem na vlakáči

Čau kundo,tak dneska!!! Zachvilku vyrážím :-)
blond
medved:zdar vole...hele v sobotu to pořádně roztočíme ne?ukážeme plzenákum co je pogo!!! :-) a kdybych už byl ve stavu kdy bych tě nemoh najít tak bych měl mít krátký blnd číro široký a na křiváku mám přes celý záda KILL THE POOR tak se mi dyštak vohlaš :-)

Zona A - Komárno ''95

Zona A - První sestava - 1983

Zona A - Praha - 1988/89

Braňo a Koňýk - 1987

Zona A - 1994/95

1993

Zona A - Raca - 1988
Lamac - 1984


Zona A - Rockfest 1988
4kilčo:zdar chlape...hele tak jak stou plzní???mohli by sme teda ject stebou???byly by sme dva a potřeboval bych vědět v kolik a kde se sejdem nejlepší by bylo kdyby si nás spíš někde vyzved na nějakym strategickym místě protože já ani kámoš se v písku nevyznáme...a dobrý by bylo kdyby si mi dal taky tvoje číslo na telefon kdyby se něco přihodilo nebo by sme se nemohli najít...zatim
jo egon bondy je jendo z nějlepší CD vod PPU potom sem i hrozně líbí živák z 97 ten je perfektní a pak ještě z jejich počátků můž bez uší ale tam nehrajou ten jejich klasickej undergroun ale je to nášup jako swině
.jpg)
Ty fotky jsou tak nejasné, že se ti nedivím. Jsou z bookletu, který byl přidaný k cd. Konečně jsem našel ty staré Plastiky "Egon Bondy's Happy Hearts Club Banned".
Mám to zrovna puštěné, samé klasiky typu: "Když je dnes člověku dvacet, chce se mu ze všeho zvracet. Ale těch, co je jim čtyřicet, je toho vyblít ještě více. Jn ten komu je dnes šedesát, může jít se sklerózou klidně spát....". A tak podobně.
Na to, abys končil s chlastem jsi ještě mladý. Nestraš ;-))))

A sakra,končim s chlastem,já myslel,že je to Šantrůček :-))))))))) Né kecám,ale myslel jsem si,že jsou živý :- ))))
.jpg)
Ten punker a dědek jsou jen figuríny, Medvěde.
.jpg)
Já od nich mám dvě céda, jednak Zabijačku, kde je jako bonus ta jejich punková tvorba, no a potom dvojalbum Velkoměsto. Ty starší věci z dob před příchodem Chadimy neznám a to, co Chadima dělal později mě už neoslovilo.

mrtvola: He ,jsou parádně vystrojení :-))
.jpg)

.jpg)
Extempore v období pořadu Velkoměsto

Mrtvolo,já mám od Extempore - Šel jsem domů včera a přišel jsem až dneska a je to z roku 1990 a songy třeba:Azbestovej guláš,,Plesnivý embrio Jan,Lopaty,Prasárna,Kopřivový blues a já už nevim,myslim,že je to taky od Blackpoint
vod extempore "dům č.p. 11 234"potom něco ze slamníku potom něco co se menuje jenom extempore potom něco co se menuje feeling fine a potom totální masaker zvaný Zabijačka z 79. luuuuxus
.jpg)
Nějaké Extempore mám, ale remastrované na cd od Black pointu. Takže nic pro vášnivé sběratele šumivých pásků ;-)
Viděl jsem je dokonce i na festivalu ve Veselí nad Moravou v roce 81, měl jsem šestnáct let a byl jsem v druhém ročníku na gymplu. Tehdy hráli Velkoměsto, fakt skvělá deska. Jako poslední kapela po půlnoci vystoupili Zikurat s Čokem. Jeli jsme tam s Modulem, který jako tradičně ve vlaku sbalil nějakou máničku a celou noc prosouložil ve spacáku. Takže si nic jiného nepamatuje.
Ale vůbec nejlepší tehdy byli Výběři, ještě je to tehdy bavilo a dělali obrovské šou na pódiu. Pomalé pohyby basáka Soukupa s výrazem dementa, Tomek v jezdeckých holínkách a nacistických rajtkách, Hrubeš za bicíma, Kocáb ležící pod syntetizérem, nehybný Pavlíček. Celý koncert se pohybovali trhanými strojovými pohyby, bylo to fakt něco úžasného. Navíc nezpívali česky, jen něco mumlali prý svahilštinou. Koncert z té doby bych rád někde sehnal ( i na kazetě).

vege: Tak to nemám,Extempore sem dřív měl na kazatě,ale kde je? a tuším,že sem ti i řekl v jiný diskuzi,že ho mám ,tak sorry :-)
Jinak Wire,Stranglers nebo Dr Feelgood nemám,stím musíš za Mrtvolou,ten to bude mít určitě :-)















.jpg)

