
Medvěd:Něco jsem o něm zaslechl, ale moc toho není.

Kilčo: Jen tak,nic v tom nehledej.

Martin Suicide:
MDC to byl fakt špičkovej koncert.I ten KAPU KLUB stál zato.

Medvěd: A proč tě to zajímá ?

Kilčo:Co řeba dnes dělá ten týpek jménem APAČ.
.jpg)
PS: by the way, LDT to byl ve sve dobe docela propadak, ten styl klukum moc nesedel.

SID PÍSEČÁK,TYUMEN,LÁPA, ČUKÝS , ?
.jpg)
Kilčo: ty vole Karel Bousa s vousama hahahahahahaha
.jpg)
Kilčo: :)) Ten koncert MDC v Kapu byl paradni!!!!!!!!

LDT - Bouša
APAČ plus Bouša
.jpg)
Kikuse: ne o to nejde,já nuž se docela naučila lhát:((
takové ty kde jsi ? s albínem a tomkem ...
nejste doufám v hospodě?
nee,jsme venku neboj...
a kluci vedle mě mě málem prozradili smíchem magoři:-D
ty hele tu jde o to že koéncíky většinou začínají pozdě...
SID12:tak jedině na černo:-)
no popravdě já bych si netroufla,to by ta cesta byla asi dlouhá...
ale tak třeba by tě každý vlak dovrzl alespoň kousek :-D
to bych odhadla tak na dvacet třicet vlaků??
no uznávám,není to moc dobrý nápad,ale alespoň dobrá vzpomínka by byla...
anebo třeba tu někdo ze známych pojede a vezme tě??
no ikdyž to je také dosti nepravděpodobné..
Medvěd:jo jasně,já teda přijedu,vidím to tak asi za rok:-D
jinač už jste koukli na veselyhrbitov.com ??

vege: tyjo... to je docela na nic... ale tak esli ti to stojí za to risknout, tak jim to neříkej viď, a choď kam chceš... nic jinýho už s tim asi moc neuděláš :( hej fakt průser :D
4vege:pochyyjuu že budu mít prachy na 400kmm cestu...jinak radegast to je moc šuššššššupec že bude ještě hrát a chtěl bych ho moc vidět

vege: A nechtěla by si přijed do Plzně na Auroru :-))))))
.jpg)
sid12:nechtěli by jste teda dorazit do havru na radegast??
kikuse:no já mám být v devět doma...
haha je to docela k smíchu,posrala jsem si to...chytli mě benga se sockou v knajpě u pivka a není mě 18 ...kurvy...od té doby nesmím na koncíky,že ještě jeden zápis a bylo by doma peklo...kontroly socek a tak...znáš to....nezbývá než počkat ještě ten rok no...

SID12: Jo jedu.
4medved:trochu kurwa zruky :-) a jedeš teda píčo?

Kilčo: Vemeš mě tam taky,budu v Libáni na náměstí :-)))))
4kilčo:OKIIII dám ti ještě vědět...

Medvěd: Však ja taky vim!!!!A odkud jsi MEDO PÚ?????

SID12:
Jo klidně vás vezmu.Ještě asi budu brát lidi z Protivína.Ale to nevím ještě určitě.
medvede jedeš 2.2. do pilsenu?

vege: zarach je rebelskej :D mě jednou táta třeba řek, dyš sem ho nakrkla... že budu "každej den doma do pěti" a dyš budu chtít přijít pozdějš tak to budu "o den dřív hlásit" ...a prej teda až do osumnácti :D

Biafra!: Taky jsou tady samí profíci :-)))))))

Lidi tohle je nejlepsi diskuse na PUNK.cz!!!!!!!!!!!
.jpg)
Medvěd: mám zaracha:-D:-D
jsem zlobivé dítě piva

vege: Ty seš to taky dobrák :-))Nás bys pořád někam tahala a sama seš furt v Havířově :-))))
.jpg)
hele , tak si zrobte čas předem a doražte asi nejspíše v červnu o havířova!!
kromě toho že tu budou hráti masomlejn a pbkblues taky radegast!:-)
side s těma kazetkama a s tím prachem to jako opravdu až tak?
mě by prach nevadil,hold asi jsem bordelář:-D
.jpg)
SID:jo jinač ty fotky kolona se jmenuje
koncert pro starou bedřišku...
a ta kapelka ,tři mladí kluci,to je nový svět,havr kapelka...www.novysvet.cz
.jpg)
SID12: to jo,je to štreka.ale někdy určitě dojeď,buřiny hrají často a winˇďas s nimi taktéž...kdyžtak koukni zda se ti chce na
www.aop.wgz.cz
a tam jsou akce a to výročí buřinek,jsou tam některé fotky docela povedené...
kilčo tak ti dám ještě vědět jo???někdy kolem toho datumu...je to dost možný že by sme teda jeli stebou já a kámoš je to možný???a ty jedeš sám??

vege: ty jo... promiň... to je přesně ono... já... hnusnej slizkej stres a blé... napíšu ti... co nejdřív to napravim... moc se ti omlouvam :(
vege:mám to do ostravy necelých 400 km...jel bych buřinky mám rád a chtěl bych pokecat s windasem
vege: hele.. já dostala jen zběžný popis.. neustále hledám... 
4kilčo:hele chlape díky za nabídku ale nevim jestli pojedem do toho pilsenu ale možný to je bud VZ u vás nebo pilsen...dal bych ti ještě vědět...na benzín by sme se složili
.jpg)
barus: jo tu kazetu asi myslíš rebelii ne?ještě je tam fabrika,šanov1,našrot...
.jpg)
zkuste zajít na stránku
www.veselyhrbitov.com
a tam na kapely 80.let....
doporučuji iq:60,srš,pkv,klec,radegast,smrt mladého sebevraha,masomlejn,katafalk,za co?.....
kikuse:ty jsi mi neodepsala na mejl...

ááááááááá tyyy vege nazdar.... už dlouho nějak nevim co s tebou je :)
.jpg)
jo ty fotky hnfek z brna...je to šikovné,poštěstilo se mě sehnat tu kazetku,a pohoda jak cip.tanky tanky!
.jpg)
sakra,škoda,že jsem se nenarodila o dobu dříve...
SID:jsi se mohl zjevit v ově na 20.výročí buřinek...vyprávěli tam o vzniku kapely,pouštěly film a hráli převážně staré věci...
jojo,málo kapelek dneska ještě funguje.
kilčo:kazet je škoda,to já scháním jen a jen kazetky,,,,,,,,z těch starých věcí mám zatím smrt mladého sebevraha,klec,radgy a tak,ale prostě si myslím,že to všechno zavání tou starou dobou,oplakat,to věřímjá bych to asi nedokázala a ani nechtěla.

SID12:
Hele mám pro tebe návrh.Nějak se doprav do Písku a pak pojedem spolu do Plzně autem a ještě třeba někoho přiberem.
Na VZ nejdu byl jsem na nich nedávno v Lucerně.
no nic já jdu chrnět zejtra zas to pojebaný vztávání tak zdar
a momentálně mít nemůže kilčo tak co toho 2.2. jedeš do toho pilsenu?
jono :-) každej nejvíc chce to co nemá

to už si druhej člověk co tohle říká... je to vůbec nefér :D my se chcem narodit dřív... a vy pozdějš... na tom normálně asi něco bude... ale já bych to fakt hned vyměnila

Já bych se zase radši narodil o dvacet let později,těch 20 roků by mi stačilo.

jooooo dělam co můžu...
jono tak fofruj mě to v týhle době fakt nebaví

SID12: až vystuduju matfyz... :D vynaleznu nějakej stroj abych se mohla vrátit do minulosti... můžu to ho potom pučit :)

jaaaaaaaak můůůůůže.... někdo... ztratit... plakát jasný páky??? :D to ne :D ale já mam taky jeden... a eště je na něm garáž... to byl někdy teď koncert s dádou kollerem za bicíma a hráli ne jako "hudba praha" ale jako "jasná páka" :) ale neni starej no :(















.jpg)

