Zeměžluč
Ješte hrajou
Emaily:
zemezluc@email.cz
WWW: http://zemezluc.zde.cz/
vloženo 5.6.2006 | Komentářů: 64 | Doporučit kapelu | Vytisknout
Diskuse ke kapele - Zeměžluč
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
dobrá kapelka co?


.jpg)
NEJ!!!!

Zeměžluč je maja nej kapela


vím, že jsou i lepši. Ale pokud vybíráme z Brna tak je to to nej dosud hrající od revol.punku. Vzor 60 už nehraje:)


jsou stejní ale ne nudní-stale maj o čem zpívat a beru je BRNO!!!! jedeme!
.jpg)
no klasika....
.jpg)
Pořád jim to šlape a to je jedině dobře!!!

Zeměžluč byla první punková kapela, která mě na koncertě zaujala a donutila chodit na další




hrali jsme snima! před 4ma rokama jsou furt stejne dobří! PUNK!















.jpg)

