Užitečné

Zařvi dveře


vloženo 5.6.2006   |   Komentářů: 71   |   Doporučit kapelu   |   Vytisknout

Hodnocení
1.     2.     3.     4.     5.    
(1 = absolutní punk, 5 = hnusnej popík):
hodnoceni - 4,1 nic moc 4,1
 

Diskuse ke kapele - Zařvi dveře

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-34
Barushka
Barushka - 4.12.2006 20:07

winďas: Starej ale pořád plný charismatu, sexepílu a neodolatelné mužskosti smajlik - 1smajlik - 3

Radovan
Radovan - 28.11.2006 10:34

ale oči chci mít otevřený-chodí na ně opravdu pěkný kundičky-škoda že už jsem starý cip:(

Barushka
Barushka - 27.11.2006 15:47

winďas: Zavřete ty dveře a okna ať je neslyšim! smajlik - 1

Radovan
Radovan - 26.11.2006 10:04

Chci mít 16!

Barushka
Barushka - 21.11.2006 21:37

Hrůza...nic jinýho k tomu říct nemůžu

Radovan
Radovan - 23.10.2006 14:08

šukání je pro děcka...punci si vypijo

Radovan
Radovan - 20.10.2006 13:22

jo v diskuzi se představují musíš vjet na starší příspěvky, oni ti kunďáci píšou tak moc tam, že se to víc s víc posouvá...
... miluju je.... chlapáky...

dejf-ova
dejf-ova - 18.10.2006 21:30

anonym: na co to chces?smajlik - 20

Radovan
Radovan - 18.10.2006 20:47

ne to nechtěj vědět (vjeď na www.zarvi dvere do guestbooku:)

Radovan
Radovan - 4.10.2006 8:11

JSOU KRÁSNÍ, VOŇAVÍ A MILÝ, MÁM JE RÁD. NEŠKODNÝ PaNK

Mephala
Mephala - 3.10.2006 18:59

Kurec šopec co se to tu objevilo..........s tím jděte do dupky.......

Radovan
Radovan - 3.10.2006 14:32

csssssssssmajlik - 1smajlik - 3

dejf-ova
dejf-ova - 29.9.2006 22:09

HOVNO!!!!!!!!!!!husty!!!!!!!!!!!

windas na tohle se podivej: http://www.youtube.com/watch?v=3ENNOEe7I2o

Radovan
Radovan - 28.9.2006 18:45

co????????????????????????????????


Zvolte stranu: 1-20 | 21-34

Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 344.
Archiv anket.