.jpg)
Medvěd!:
Ahoj Adame, nemám v úmyslu se na to úplně vysrat. Chtěl bych mít pořád přístup k redakci. Jen tomu prostě budu nějakou dobu věnovat méně času, než dříve.

mrtvola ©: Tak se na to úplně vyserte! Já tomuto webu věnoval bezmála šest let,což je doba od jeho založení.Věřím,že vás to to už unavuje,ale zas na druhou stranu jste tehdá do toho šli jestli se nemýlím ??? Taky mi příjde,že sem chodí málo lidí,ale co naděláš.Tady je alespoň vidět,kdo ten punk bere vážně!
Myslím,že ti lidé,co se přispívají jako například Alex,Kilčo,ty nebo já si zasloužej,aby to tu jelo dál.Mě třeba taky kolikrát napadlo,že se tady na to vyseru,ale nevzdal sem to a to už jen kuli vám!!!! Tebe třeba Mrtvolo neznám osobně,ale zato znám třeba Dušana a vím,že to je férovej chlap! A to myslím opravdu vážně a vím,že má rodinu atd a že ho i za to,že se třeba věnuje tomuto webu stará kolikrát jebe .On by jebal třeba jinak,však víme :-)))))) No,zvažte to - bylo by škoda zahodit těch šest let poctivý práce,který jsme tomu věnovali.
.jpg)
Taky si myslím, že jsem už tomu dal docela dost. Vzhledem k tomu, že mám i jiné zájmy a redakční práce mi bere dost volného času, tak Kilčáka docela chápu. Vidím to zhruba stejně.

Kilčo: ANO!
.jpg)
Kilčo: Ejj, je to až tak vyčerpávající, jo?
No, zkus to všechno hodit třeba na mrtvolu

Kilčo: snad se nechystáš do důchodu

Berny: potřebuju vystřídat, dal bych si menší pauzu
.jpg)
Kilčo: Proč by ne? Snad bys ho nechtěl zabít

PROSÍM VÁS , MÁ CENU POKRAČOVAT TADY V TOM WEBU?

Medvěd!-lopaty navzdy

Ne! Už jsem dávno dostudoval a to v druháku a to skoro před sedmnácti lety - kundy!
Jenže tady vedou samí vysokoškolský mrdky a jim podobný ,kteří nikdy rukama hákovat nebudou a budou jen sedět v těch svejch zajebanejch kanclech a nás lopaty buzerovat! - To radši budu do smrti blbej..... - a chudej :-))))))))
Jéééééééééééééééh!

Kilčo: Třeba dvakrát!

Medvěd!: a mám se posrat?

Kilčo,pěkný fotky z Úmrt Sida!

hej dobry veb jak cip lidi a anketa je fajna uplně furt chlastam alpuuuu

Zona A

skoč z okna pusti si plyn dam didi dam didi dam dam dam, daj si kopu práškou a za nimi gin dam didi dam didi dam dam dam

Karlos: skoč z vokna...
.jpg)
Kilčo: jak?

Karlos: účet si můžeš zrušit sám
.jpg)
Žádám o zrušení mého účtu tady. Děkuji. Už jsem tady v těch sračkách vykoupal dost.

tý vole,tady se všude vedou tak edudovaný debaty,že si dám zas voraz

Medvěd první!: kdo je u tebe karel,ty vemeno

chrpa: Mně taky!!! - Karle!

Lord.Alex: Medvěd první!: STEJKALO SE MI