a co mame delat my chudaci, co bydlime prubezne ve ctyrech ruznejch :D

Kilčo: BEZVA MISTŘE! ALESPOŇ BUDU VĚDĚT KAM NASMĚROVAT KÁRU S KAPELOU PRO NEJVĚTŠÍ VEJVAR ZE VSTUPNÝHO, HEHE.



nebo noise
http://www.youtube.com/watch?v=zsMHVvpZ3Wg
KYLIE MINOISE LIVE IN COPENHAGEN

chybí mi tu trance!!?!!
http://www.youtube.com/watch?v=U32J8LBPftY
Dva - France trance

KŠILTOVKÁŘ:
UŽ JE TO, ŠÉFE. TAK HURÁ DO TOHO.

KŠILTOVKÁŘ: bohužel to nefunguje, moc otázek. Škoda.

nechci hrotit, ale hlasovat na kraje by bylo možná zajímavější
KŠILTOVKÁŘ: 

PunkMike: s tímhle si běž na nějakou sociální síť.....co to koho zajímá

cus lidi :D jak se máte? já moc dobře ne, mam málo času :D

dobré Ráno :-D

standa: čuss

maj sa. já si u tohoto pekelného stroje posedím ještě 2 hodiny
zdaaaar

Tak valím na odpolední zvířata mějte se tu hezky 



johánek: táááááááák

muhheheeee, joo a se zácpou mám taky své zkušenosti- ikdyž ty nemáš se zácpou nic společného...jen tak mi to napadlo- hovna k hovnům

johánek: 

já žeru furt a akorád mám stoho velké hovna 


tak jez vic více a nejvíííce.
já jsme třeba dnesškem už druhý den bez teplého a pořádného žrádla
. pak se nacpu a zase budu větší


johánek: já zas stoho jak mi de špatně přibrat 

*svýCH*

jasné, vždyť to chápu, taky si ze svým "pneumatik" dělám prdeeel


johánek: to byl ale ftip nezáleží na nějákém tom kilu na víc

重吾呪印解放: ou booože. no jooo chlapi, že? to se pozná


johánek: jo a o tom jak jim visí vagína k zemi jak čarodějův plnovous :-D

KŠILTOVKÁŘ: tlustých holkách???
















.jpg)

