Zvolte stranu: 1-50 | 51-53
amaguk - 26.4.2007 12:20
každopádně to byla smrt...
.jpg)
vege - 26.4.2007 9:41
mohla to být jak vražda tak sebevražda...

KRAKEN - 25.4.2007 21:40
asi to byla sebevražda...byl na dně ale nirvanu mám stejně rád
Zvolte stranu: 1-50 | 51-53















.jpg)

