Kurt Cobain a jeho smrt

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / K zamyšlení / Kurt Cobain a jeho smrt

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-53
amaguk
amaguk - 26.4.2007 12:20

každopádně to byla smrt...

vege
vege - 26.4.2007 9:41

mohla to být jak vražda tak sebevražda...

KRAKEN
KRAKEN - 25.4.2007 21:40

asi to byla sebevražda...byl na dně ale nirvanu mám stejně rád


Zvolte stranu: 1-50 | 51-53

Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 25.
Archiv anket.