co si říkate když vydite ca ciganovi těžký boty a bombra

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Český punk / co si říkate když vydite ca ciganovi těžký boty a bombra

Užitečné

Založila gegen nazzis poslat vzkaz
jsou to lidi bez mozku
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Zvolte stranu: 1-50 | 51-55
Psycho
Psycho - 25.5.2007 15:55

a znáte cikána nácka:-D když si o představima jak ma zvedlou ruku a řve bílá liga bílá síla tak se musim smátsmajlik - 1smajlik - 13

Sherrry
Sherrry - 25.5.2007 14:06

já dokonce znám cikána skinheada smajlik - 1

hooler
hooler - 25.5.2007 13:37

co bych mel rikat cikan muze bejt klidne skinhead takze nic nerikam

HippieHunter
HippieHunter - 25.5.2007 12:58

ja jo a mel na ruce keru "stydim se za svoji rasu"

vege
vege - 25.5.2007 9:49

tak takového cagána jsem ještě nepotkala :)))


Zvolte stranu: 1-50 | 51-55

Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 25.
Archiv anket.