Horkýže slíže
Ješte hrajou
Emaily:
saboter@horkyzeslize.sk
WWW: http://www.horkyzeslize.sk
vloženo 1.6.2006 | Komentářů: 220 | Doporučit kapelu | Vytisknout
Diskuse ke kapele - Horkýže slíže
Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Musím se zastat! V Olmiku dali celekm tučnej přídavek :D Punk s váma 


Zdravim, chystáte se něgdo 9. v Olomoucu na koncert? Já du, už se strašně těšim, dnes sem koupil lístek :D Punx not dead! 



souhlasim s tebou hejňo








horkýže to je prostě super skupina s těma nejujetějšíma textama a proto sou nej



Viděl jsem je několikrát naživo a nikdy se mi nelíbili a nesedí mi.A turné s Kabátem po SR no nevím no.

Najlepsia slovenska kepela ich zanru proste suuuuuper!!!

Super pecka moja oblubena kapelka



















































Horkýže jsou mega!!! Dobrý jak setřeli Rammstein (ne že bych proti nim něco měla...
) 





Upe mylujuuu Horkyze
myluju TVRDEEE

Horkyze sou v kliiidku.... 
.jpg)
No tak sice to neni moc punková kapela, teda snad skoro vůbec ne, ale rozhodně jedna z nejoriginálnějších, co sem kdy slyšela..maj naprosto dokanalý texty a výbornej zvuk a nejsou vůbec nudný, naopak. Pro mě jedna z nejlepších kapel!!!


moc se mě to nelíbí

Prostě best
... Maji silný refrén jak hovado takže co k tomu víc dodat
...

Super kapela se silnym refrenem ako hovado

jj v Teplicích to rozjeli jako sviň 



po tom co sem je videl vcera na nove v ESU tak je mi znich na bliti

Anonym: skus punkuj.com

poriadne trapne

v pohode kapela















.jpg)

