
http://www.youtube.com/watch?v=bZXBcegf-wo

https://www.facebook.com/pages/P%C5%99edrevolu%C4%8Dn%C3%AD-punk-89/444246872349478 Předrevoluční punk 89 

http://bandzone.cz/wer ;) :D

Zde ochutnavka novych songu od Backfliping Dog (BFD) ...Piste nazory prozatimni prednazory :)
http://bandzone.cz/backflipingdog?at=postList

Orlice.cz:
ten popěvek si pamatuju,když byl zbrusu novej a mám k němu další:
ČAS OTUPÍ I OSTRÝ BŘIT...

moucha: Vám všem... !!! ;-) Jen tak pro informaci... ;-) 

A komu to cpeš? 

chrpa: Oi na roi... Dneska jsem byla demonstrovat v Praze na Václaváku s nacionalistama...
:DD !!!

PIPES and PINTS

Nejlepší jsou stejně Slayer :-)

tvůj boj...

chrpa: Ne, já zásadně nepiji, můj drahý...
;-) !!!

Nene, včera na něj zapomněla, má ho tam od předvčerejška 

ááááááááááááááá,
vypátlo je zpátky...
tak co bláno,máš u kompu lahváče vod včerejška

karelpunker: Levičácký idioti...
;-)

pro me je nejlepsi kapela inseminacni stanice 



Evžen: Tak to je paráda!

Sanovak: To máš pravdu, teď je to úplně něco jinýho. Ale mně se líběj i teď.

Sanovak: Nebo Project Vandal - Rock Against Sharp, Good Night Left Side... :-)
He he nebo Hlas Krve - Anděl Smrti... :-)

Orlice.cz-lecba botou 


Evžen-jo jenze uz nehrajou stary veci z krysiho sveta takze pro me uz je tadle kapela v hajzlu...at si hrajou ganjapadne dyz sem je videl naposled tak zklamani 

Orlík nikdy nevymře, další legendou je pro mě Valašská Liga...:DD :-)

Medvěd!: V.O.H. furt existujou!

Anetka: nenene takové srač*y nevedu 

Určo tam budu dýl, než budeš mít ty dneska deset piv:)















.jpg)

