
Skunx: aha ale je to supr to se musi nechat

Steel: a co by jsi čekal když to nahrávali někde v garáži přes tři mikrofony :-D:-D:-D....

tak jsem stáhnul to HNF ale pořád to má takovou divnou kvalitu
ale jako jinak víc než good prostě OLD Punk"s never die !




Skunx: tááák já taky díky moc

Steel: nemáš zač

Skunx: dik moc

Steel: www.punkuj.com

čuste nvíte kde bych stáhnul HNF v g
d kvalite pls dik





PÁTEK 13.11.2009
PRAHA JET KLUB - ŽIŽKOV
START: 19:00
VSTUP: 50,-
FASTERATU - crust punk z LIBERCE
COCK BRUTALITY - grindcore violence z LIBERCE
DECOMPOSING MANURE - hardcore grind z PRAHY
EFECTO DESPOTISMO - death grind z KRUPKY
SOBOTA 14.11.2009
LIBEREC HAD KLUB - HARCOV
START: 19:00
VSTUP: 90,-
FASTERATU - crust punk z LIBERCE
COCK BRUTALITY - grindcore violence z LIBERCE
EFECTO DESPOTISMO - death grind z KRUPKY
CHOKED BY OWN VÖMITS - magore grind z LUŽNÉ U RAKOVNÍKA
TWISTED TRUTH - grindcore z BŘEZOVÉ U SVITAV

chtěla bych Vás poprosit o pomoc klikněte na hlasuj a dejte 1 bod :-)
dejte prosím hlásek mojí fotečce Listopad, autor: Vlasta Zapletalová
http://www.hmh.cz/soutez.asp

HippieHunter: ze jestli su nacek sem rek ne a pak mi zacal nna davat a ja mu rekl ze operace artaban neni nackovska kapela a pak se zacal mlatit
重吾呪印解放: xDDD

HippieHunter: řek mu nemáš nějákej drobák na rumíka
j.svaca: a co rikal?

ST
P-KDH

重吾呪印解放: jj tak ze ten borec byl asi uplna pica

j.svaca: nene
.jpg)
již dnes !!!!!!!!!!! smajlik - 9
30.10. Motoráj klub (Praha)
DISTRESS (d-beat / crust/, rusko)
http://www.myspace.com/distressrawshit;
DISKELMÄ (punk / hardcore, finsko);
NORAH (metal / industrial, švýcarsko)
http://www.myspace.com/norah666smajlik - 17smajlik - 10smajlik - 9

chci se zeptat je operace artaban kapela nacku

čau
Evžen:
jestli máš zájem, tady si stáhneš poměrně dobrou muziku (pokud už jí nemáš
) http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=95625 Graždanskaja Oborona, J.M.K.E. a myslim, že budou přibývat 

BEASTIE BOYS......JEDINĚ BEASTIE BOYS!!!!!!!!















.jpg)

