Pokec o kapelách

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o kapelách

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
PunkerkaM
PunkerkaM - 30.8.2010 17:20

smajlik - 13

vodaarna
vodaarna - 29.8.2010 10:36

kopkin: kasárna :D :D :D

kopkin
kopkin - 29.8.2010 10:28

vodaarna: hmm tak to je vriti ale na to pivo nekdy zajít muzem a kde bydlíís?

Punk9
Punk9 - 29.8.2010 6:55

Zdárek:)...Potřeboval bych jestli někdo nevíte kde stáhnout Dvd : http://www.csfd.cz/film/275366-sex-pistols-agents-of-anarchy/ Sex Pistols Agents of Anarchy...Pls...

vodaarna
vodaarna - 27.8.2010 8:44

Rybička: já ti dám děcka :D já osobně ano.....Vesta a Máj...má oblíbená místa :D

Rybička
Rybička - 27.8.2010 8:26

kopkin: vodaarna: a chodíte aspoň kalit k Titácovi, děcka?

vodaarna
vodaarna - 26.8.2010 21:52

kopkin: no jako původně jsem z vrbna,ale žiju v bruntále už pytel kalendářůl :D ey icq nevedu :D a na letnici jsdem nebyla.....ani nevím,kde jsem zkydla,ale letnice to nebylys :D

kopkin
kopkin - 26.8.2010 20:37

vodaarna: hej coooo fakt si z bruncku kurva fix !!tak to pis hend icq estli mas!! :D moje je 461268056 :D!!hej nvm asi jo bylasi na letnici?

vodaarna
vodaarna - 26.8.2010 13:37

kopkin: z Bruntálu :D :D :D jinak bych se tak blbě neptala,jestli si z Bruntálu ty :D tak to zajdem na pívo neasi D: a beztak tě znám :D

kopkin
kopkin - 24.8.2010 11:59

vodaarna: hej no jsem clovjek no!:-D proc ty jsi skama?smajlik - 10

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 18.8.2010 8:55

KDO NEBUDE MÍT DOST POD PAROU...........JISTO JISTĚ SKONČÍ POD JEŠTĚDEM

PUNKOVEJ MARAST 2 - CHVILKA NEDĚLNÍ POEZIE
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
FEHLSCHLAG - ULTRA POGO PUNK (erbisdorf / německo)
GUTS AND GUNS - Z POLOVINY DÍVČÍ METAL PUNK (liepzig / německo)
OSLIZ - PUNK ROCK S DÍVČÍ HARMONIKÁŘKOU (mimoň / českolipsko)
UNDERGROUND THEATRE - SCREAMO HC S BUBENICÍ I BUBENÍKEM NAJEDNOU (synerec)
obrázek - 1(29).JPGobrázek - 2(32).JPG

vodaarna
vodaarna - 17.8.2010 17:33

kopkin: kdo si,že si z Brutnálu,kurdebele :D :D :D

kopkin
kopkin - 17.8.2010 13:02

winďas: hej nejsem jsem s bruntalusmajlik - 11

Medvěd
Medvěd - 8.8.2010 18:26

honzor: smajlik - 9smajlik - 9smajlik - 9

honzor
honzor - 8.8.2010 16:03

Zdravím všechny punkáče a prosíím o vyplnění!!! Zabere to chvilku a pomůže punku :-)
http://8896.vyplnto.cz/

Mr.calavera
Mr.calavera - 3.8.2010 13:43

winďas: Jde o kapelu, nezapomeň =D =P

Kripl
Kripl - 24.7.2010 21:11

KOPKIN:Presne! s klukama sice zakladame kapelu ale nemame kde hrat.Z panelaku nas vyhnali a garaze nemaj elektriku...tak jak mame kurva hrat...

Radovan
Radovan - 27.6.2010 12:59

kopkin: jsi z Ovy?

kopkin
kopkin - 18.6.2010 19:18

proste ze uz me nebaví hra jen ta ksam uz bych rad s nekým hral

chrpa
chrpa - 17.6.2010 8:29

kopkin: co tim jako myslis???

Sanovak
Sanovak - 16.6.2010 23:00

kopkin-neboj sa chapame to

kopkin
kopkin - 16.6.2010 20:48

no proste sak chapete

kopkin
kopkin - 16.6.2010 20:46

no ja jen jako ze bych rád zalozil kapelu nebo se pridal rad bych uz nekde hrál,tak dkybi nekdo mel zajem tak at se ozvesmajlik - 1

Medvěd
Medvěd - 16.6.2010 15:07

KŠILTOVKÁŘ: A KLIDNĚ I Z KLIŽKY,MĚ TO NEVADÍ....smajlik - 21

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 16.6.2010 14:58

Medvěd: ty máš ale hovězí nápady.......vařim jenom piko nebo sojusmajlik - 12


Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 36.
Archiv anket.