Pokec o kapelách

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o kapelách

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
mir
mir - 23.3.2010 23:09

Anyway maj novej klip, koukněte na něj
http://www.youtube.com/watch?v=XDwd4_QJLgg

andys
andys - 20.3.2010 9:15

martino_pig_82: prosím tě kolik je tam ta cena nejde to přeluštit a to bude oba dva dny hrát všechny kapely ....nebo to maj něják rozdělený?a předprodeji stojí kolik?

Armany
Armany - 14.3.2010 16:43

Medvěd: jasně to já chápu každej má jinej názor jen říkám ten svůj..... Každej je jinej

Medvěd
Medvěd - 14.3.2010 13:40

Armany: Je to otázka vkusu no....

Armany
Armany - 14.3.2010 12:48

Samadhi: Já taky poslouchám E!E a SPS a názor na ně je super ale PVA neposlouchám moc se mi nelíbjej a ty ostatní taky neee, radší mám N.V.Ú. smajlik - 10

klara111
klara111 - 10.3.2010 20:58

smajlik - 1

klara111
klara111 - 10.3.2010 20:57

na meil prosim prosim

klara111
klara111 - 10.3.2010 20:56

ahoj ma tu nekdo eecka???nejaky to cd

Samadhi
Samadhi - 10.3.2010 17:42

Ahoja, jen by mě zajímalo, co říkáte na kapely PVA, E!E, SPS?Zóna A, nebo Totální nasazení? Díky za názory,pasmajlik - 1

dendy
dendy - 7.3.2010 13:07

cus lidi hele nevite nekso kde by se dala sehnat kocka od psycho hliny. dik presem.

kdys tak mi piste na muj email : ( scalp92@seznam.cz)
.-)

Cheebers
Cheebers - 4.3.2010 17:52

HLEDAME BASAKA
Styl neco okolo punku. Vlastni zkusebna 20 minut vlakem ze Smichace. Vekovej prumer kapely 25let. Potrebujeme pohodoveho zodpovedneho cloveka s vlastnim nastrojem a aparatem. Nemusis bejt mistr sveta ale chut hrat a ucit se je dulezita. Mame pred sebou dost koncertu, hlavne patky a soboty.
Zkousky jsou vecer 2x az 3x v tydnu dle dohody. Napis, zahrajem si a uvidime :-)
cheebers@centrum.cz

matěj
matěj - 1.3.2010 10:21

obrázek - 120310baner.gif

AndreWek
AndreWek - 26.2.2010 9:36

zdravim v sobotu koncert v budejkách mr.brown učinkují NEZKUŠENY HOLČIČKY!!!!!!+The let'go+motorová prdel!!!!!!! http://bandzone.cz/nezkusenyholcicky!!!!

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 26.2.2010 6:54

POZOR!!!!! POZOR!!!!! POZOR!!!!
TOTÁLNÍ SLEVA A LIKVIDACE - VŠE ZA 50,- KČ!!!!!!
obrázek - MARAST2.gif

DNES PÁTEK 26.2. LIBEREC KLUB HAD - VŠ KOLEJE HARCOV OD 18:00

DLAŽEBNÍ KOSTKA..........http://bandzone.cz/dlazebnikostka
STŘEVNÍ POTÍŽE..............http://bandzone.cz/strevnipotize
PROZATIMNÍ ŘEŠENÍ......http://bandzone.cz/prozatimnireseni
FASTERATU.......................http://bandzone.cz/fasteratu
SCALP.................................http://bandzone.cz/scalp
G.U.R...................................http://bandzone.cz/gur
SADISTIC CRIPS...............http://bandzone.cz/sadisticcrips
obrázek - maras2.jpg

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 25.2.2010 10:28

obrázek - STE2.JPGobrázek - STE32.JPG

martino_pig_82
martino_pig_82 - 25.2.2010 10:08

obrázek - dance_or_die_festival.jpg

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 19.2.2010 12:22

obrázek - rako1.JPGobrázek - rako2.JPG

Rash
Rash - 18.2.2010 13:15

obrázek - de_punk.jpg

重吾呪印解放
重吾呪印解放 - 16.2.2010 13:54

Barbariánství smajlik - 10smajlik - 10

horset
horset - 15.2.2010 16:13

BARBAR PUNK !!!!!smajlik - 5

martino_pig_82
martino_pig_82 - 14.2.2010 15:59

obrázek - BTL10.jpgobrázek - voltage(1).jpg

Steel
Steel - 13.2.2010 22:20

ganjaman.cross: to je težké všechny jsou moc dobrýýýýý

ganjaman.cross
ganjaman.cross - 13.2.2010 21:06

tak kdo je podle vás oprwdu to nej kapelou::??

chrpa
chrpa - 12.2.2010 18:02

KŠILTOVKÁŘ: ne tedsmajlik - 1

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 12.2.2010 14:04

chrpa: TAK LEŤsmajlik - 1


Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 36.
Archiv anket.