Pokec o kapelách

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o kapelách

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Skunx
Skunx - 19.12.2009 11:40

obrázek - Bez_nazvu(42).JPG

Přijeďte se mrknout :-)

chrpa
chrpa - 19.12.2009 11:10

Steel: abys nevypadal jak srotak-nic se nema prehanetsmajlik - 1

Medvěd
Medvěd - 19.12.2009 11:05

Steel: Rodiče daj love,tak bude další piercing.smajlik - 1smajlik - 14

Steel
Steel - 19.12.2009 10:53

Anti nazi !: no už je to tak ještě se chystám po Vánocí do rtu

Anti nazi !
Anti nazi ! - 18.12.2009 15:14

Steel:ty mas piercing?a 2x ?
LOL borec smajlik - 7 smajlik - 1

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 16.12.2009 15:16

horset:
....jinak radi pijem sukame a co nesnasime je niceni prirody , polityku a nacky ....

ZAJÍMAVÉ, ZAJÍMAVÉ

horset
horset - 16.12.2009 15:11

cau punkaci mam kapelu a chtel bych najit nejake fanousky, nebo kritiku http://bandzone.cz/barbarpunk ... nase kapela jsou kluci co jezdeji uz nejakej patek na punkovi akce no a ja s kytarystou (co jsme kapelu zakladali) jsme se sesli na jedne akci (larpu) za barbary. tak jsme si rekli ze kdyz je punk o svobode , tak se muzem oblikat jak chceme.... jinak radi pijem sukame a co nesnasime je niceni prirody , polityku a nacky ....smajlik - 10obrázek - barbar_punk.jpg

KŠILTOVKÁŘ
KŠILTOVKÁŘ - 16.12.2009 7:43

obrázek - infekce.gif

obrázek - inf.JPGobrázek - inf2.JPG

Steel
Steel - 12.12.2009 8:55

chrpa: smajlik - 1 ale docela v pohodě když načešu číro tak to je good smajlik - 13

chrpa
chrpa - 12.12.2009 6:27

Steel: brada???
to ti vrtali celist???
tak takhle krasnej fakt bejt nemusim...
ale proti gustu...smajlik - 1

Steel
Steel - 11.12.2009 16:15

chrpa: no to obočí tolik nebolelo ale brada to je děs

chrpa
chrpa - 11.12.2009 16:01

Steel: to mi povidej...

Steel
Steel - 11.12.2009 15:41

chrpa: no jo no pearsing pro krásu se trpí smajlik - 19

Terinkha.k@seznam.cz
Terinkha.k@seznam.cz - 11.12.2009 13:07

smajlik - 14

chrpa
chrpa - 11.12.2009 12:25

Steel: cos daval???
piroh???
i ty ruse...

Steel
Steel - 11.12.2009 8:45

chrpa: smajlik - 10smajlik - 10 nn jsem daval piro

chrpa
chrpa - 11.12.2009 0:35

Steel: ty pises na klavesnici hubou???
se pak nediv,ze te boli...

Steel
Steel - 10.12.2009 20:34

Anti nazi !: no tu určitě nemám to jsem rád ale teďkom boli pusa smajlik - 10

Anti nazi !
Anti nazi ! - 10.12.2009 17:45

Steel:jj.tak je dobry ze se to lepsi..to taky znam..jak rikas je to na pytel!.....A gor kdyz ted tady krouzi ta prasečina..

Steel
Steel - 9.12.2009 16:18

Anti nazi !: jj je to na pytel ale už se to lepší

Anti nazi !
Anti nazi ! - 9.12.2009 14:16

steel:A co ti je?chřipka?

Steel
Steel - 7.12.2009 10:41

重吾呪印解放: jo to by šlo zase jsem nemocnej tak aspoň budu mít co dělat

重吾呪印解放
重吾呪印解放 - 7.12.2009 9:58

Steel: ha :-D se ho nauč

Steel
Steel - 6.12.2009 22:41

重吾呪印解放: smajlik - 10smajlik - 10 ten song je snad o mě smajlik - 10smajlik - 10 taky neumim hrat fotbalsmajlik - 10

重吾呪印解放
重吾呪印解放 - 6.12.2009 20:42

Steel: a mrkni na tohle to je taky sranda

http://www.youtube.com/watch?v=gkLofaOndMg&feature=related


Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 36.
Archiv anket.