
Medvěd: začínám mit strach naco to chceš vědět ?:-/

Misfit sou božííííííí 

Skunx: 

Medvěd: je sranda si to číst:-D

Skunx: F :-)

:-D

Steel: No vidíš a pak se takový jako ty serou a melou nesmysle :-)) heh,z kterýho kraje jsi ?

Medvěd: jo tak to já jednou když jsem měl už ňáky to pííívo v sobě :D tak mě kamarádi vytahli na zábavu no :-/

Steel: Já poguju kolikrát i na Pepu Zímu když na to příjde :-))))))

Medvěd: tak nvm třeba jak někdo může pogovat na pop punk...

Steel: Důvod ?

Medvěd: no tak ja jsem to myslel samozdřejmě hudebně prostě že jako se nedá srovnávat punk teď a punk předtím :-/

Steel: Však jsi to psala a ptám se já,co že si to mám představit pod tímto pojmem.

Medvěd: jak to myslíš jako "opravdovej punk" ? jsem málo chápaví človíček

Steel: Pověst punku už je ta tam,a vůbec coje to opravdovej punk ???

Medvěd: no nvm jaky na to mas nazor ty
ale me to prijde ze to kazi povest opravdoveho punku....

Steel: No cement :-))))))))

Skunx: jj no o dost rozhodne lepsi nez naky pop punk... no comet :D

Steel: jo Horror punk

že je Misfit punk....

Steel: 



Skunx: jo tak to jsem rád mě třeba kámoš řikal že to jsou sračky tak jsem si stahnul jedno cd od nich a jako v pohodě

Steel: jj vážně jim to šlapalo výborně .... Rozpor?....Až do konca života budem antifašista.....jsou výborný tobrej Hardcore sound..... celkově promakaná hudba a dobrý texty


lidi jaký máte názor na kapelu "RozpoR" ?















.jpg)

