Pokec o kapelách

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o kapelách

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
Steel
Steel - 23.11.2009 9:00

Medvěd: začínám mit strach naco to chceš vědět ?:-/

重吾呪印解放
重吾呪印解放 - 23.11.2009 8:43

Misfit sou božííííííí smajlik - 18

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 23:38

Skunx: smajlik - 5

Skunx
Skunx - 22.11.2009 23:36

Medvěd: je sranda si to číst:-Dsmajlik - 10

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 23:27

Skunx: F :-)

Skunx
Skunx - 22.11.2009 23:22

:-D

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 23:19

Steel: No vidíš a pak se takový jako ty serou a melou nesmysle :-)) heh,z kterýho kraje jsi ?

Steel
Steel - 22.11.2009 23:12

Medvěd: jo tak to já jednou když jsem měl už ňáky to pííívo v sobě :D tak mě kamarádi vytahli na zábavu no :-/

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 23:09

Steel: Já poguju kolikrát i na Pepu Zímu když na to příjde :-))))))

Steel
Steel - 22.11.2009 23:03

Medvěd: tak nvm třeba jak někdo může pogovat na pop punk...

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 23:02

Steel: Důvod ?

Steel
Steel - 22.11.2009 23:01

Medvěd: no tak ja jsem to myslel samozdřejmě hudebně prostě že jako se nedá srovnávat punk teď a punk předtím :-/

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 22:51

Steel: Však jsi to psala a ptám se já,co že si to mám představit pod tímto pojmem.

Steel
Steel - 22.11.2009 22:49

Medvěd: jak to myslíš jako "opravdovej punk" ? jsem málo chápaví človíček

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 22:46

Steel: Pověst punku už je ta tam,a vůbec coje to opravdovej punk ???

Steel
Steel - 22.11.2009 22:37

Medvěd: no nvm jaky na to mas nazor ty smajlik - 1 ale me to prijde ze to kazi povest opravdoveho punku....

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 22:27

Steel: No cement :-))))))))

Steel
Steel - 22.11.2009 22:07

Skunx: jj no o dost rozhodne lepsi nez naky pop punk... no comet :D

Skunx
Skunx - 22.11.2009 22:02

Steel: jo Horror punk

Steel
Steel - 22.11.2009 21:34

že je Misfit punk....

Medvěd
Medvěd - 22.11.2009 20:59

Steel: smajlik - 10smajlik - 10smajlik - 10

Steel
Steel - 22.11.2009 20:07

Skunx: jo tak to jsem rád mě třeba kámoš řikal že to jsou sračky tak jsem si stahnul jedno cd od nich a jako v pohodě

Skunx
Skunx - 22.11.2009 19:59

Steel: jj vážně jim to šlapalo výborně .... Rozpor?....Až do konca života budem antifašista.....jsou výborný tobrej Hardcore sound..... celkově promakaná hudba a dobrý texty

martino_pig_82
martino_pig_82 - 22.11.2009 19:14

obrázek - US_BOMBS.jpg

Steel
Steel - 22.11.2009 18:15

lidi jaký máte názor na kapelu "RozpoR" ?


Anketa

Jste spokojeni s obsahem punk.cz po obnovení stránek?

Celkem hlasovalo 36.
Archiv anket.