HippieHunter: My home je fakt dobra no..

HippieHunter: No doufám, že mi ty piva pomůžou. No kdybys to náhodou stihl, tak tam dojdi, no a jestli tě tam uvidím, tak příjdu..
A jdeš za tím nášivkou na újezd?
FinalGirl: dve tri pivka a budes jako rybicka :oD ja to asi vecer nestihnu

HippieHunter: no já hudbu ani neslyšela, jsem přišla po koncertě, ale musel to být nářez!
Jinak včera jsem byla na újezdě,no mazec..fuj..je mi zle jak cip
a to jdu za pár hodin zase kalit..
FinalGirl: ja ridil cestou dom, takze sem mel zas vecirek na podporu coca-cola company
, ale hudba super a zjistil sem, ze ve phantom on fire hraje kemo na basu a este sme si po konziku venku udelali ohnostroj
, takze celkovy hodnoceni 

HippieHunter: Hm, tak to já tam byla taky, ale přišla jsem trochu později, a pak jsme šli na ujezd jako vždy. Jinak dobrá kalba
FinalGirl: hmmm, tak to se mozna zname, na sedmu jezdim malo kdy, nejak neni cas a cim sem starsi, tim sem linejsi
, naposled sem byl na turbo acs a to teda stalo za to

HippieHunter: A na sedmičku chodíš určitě taky co?

HippieHunter: Hm, tak to se určo musíme znát, já totiž chodím též na ujezd a nášivku znám taky..
FinalGirl: sice zrovna budu na vsi, ale este nevim, jak budu stihat, slibil sem nasivkovi, ze se za nim stavim. Jinak v Praglu uz moc do hospod nechodim, obcas akorat ujezd a sem tam konzik, jinak se valim u nas ve velkomeste

HippieHunter: nějaká vánoční akce, se podívej na punkmusic.cz, no nic moc kapely, ale přijedou kámoši z Vysokého napětí, tak tam chci vyrazit..
Hej kam chodíš do hospod, se možná známe..
FinalGirl: co tam bude?

HippieHunter:
Hm, tak o té zoně nic nevim, jsem tam asik nebyla.
A co faraš v pátek do vopice??
FinalGirl: ja moc taky ne, nelibi se mi, jak se chova na akcich, viz. zona a brano alex v matrixu

HippieHunter: Aha, tak toho moc neznám..

HippieHunter: Aha, tak toho moc neznám..
FinalGirl: ne, michala



HippieHunter: Tak to máš na mysli Tomáše,né??

tak tosmě tam mohl vidět taky:)

Byl jsem na nich jak hráli poprvý v Abatonu, a po chvíli jsem musel přejít vedle na Lucky 4
winďas: nene, nemusim moc jednoho typa od tiger heroes, tak na jejich akce nechodim

hippieHunter:
byl jsi na ně teď v Praze?
winďas: ja sebe
my home 

já nezbožňuju nikoho
winďas: Hm..já je zbožňuju...

něco od nich ujde...
Rebel Rock'n Roll















.jpg)

